پایگاه های انتقال خون استان گلستان در تاسوعا و عاشورای حسینی فعال است


با دیگران به اشتراک بگذارید

پایگاه های انتقال خون استان گلستان در تاسوعا و عاشورای حسینی فعال است

مدیرکل انتقال خون استان گلستان گفت: پایگاه‌های ثابت و سیار انتقال خون استان گلستان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در مناطق گوناگون استان فعال است.

تصویر و عکس   پایگاه های انتقال خون استان گلستان در تاسوعا و عاشورای حسینی فعال است

فوت شو محمد علی حسینی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در استان گرگاندرباره برنامه های تاسوعا و عاشورا اظهار داشت: سه شنبه بیستم و چهارشنبه بیست و یکم مهرماه امسال مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی، مراکز و تیم های سیار خون گیری انتقال خون روز و شب تاسوعا آماده پذیرش اهداکنندگان خون در استان گلستان هستند.

وی اضافه کرد: مرکز خون گیری اتوبوس سیار خونگیری در شهرستان علی آباد کتول، مرکز خونگیری در شهرستان کردکوی، تیم سیار خون گیری امامزاده عبدالله و اتوبوس سیار خون گیری در روستای نودیجه روز و شب عاشورای حسینی فعال هستند.

مدیرکل انتقال خون استان گلستان تصریح کرد: در راستای استفاده کنی بهینه از استقبال گسترده هموطنان درست کار و مومن کشور در امر خداپسندانه اهدای خون به مخصوص در ایام تاسوعا، عاشورا و اربعین حسینی و نیز ترویج پیام تصمیم آگاهانه، اهدای خون مسئولانه و زمینه سازی ضروری برای تامین خون سالم، نقش نوبت دهی برای نذر خون از تاسوعا تا اربعین در صفحه پورتال مجلسی سازمان انتقال خون کشورمان www.ibto.ir بارگزرای شده است.

حسینی اظهار کرد: هدف برنامه ریزی ضروری برای مدیریت بهینه ذخایر خونی و جلو گیری از احتمال افزایش ضایعات در ادارات کل استان ها و کاهش خطر احتمالی تعداد خون های با تاریخ انقضای نزدیک در روزهای بعد از ایام است.

وی اظهار کرد: سازمان انتقال خون گلستان با ۶ مرکز ثابت و ۲ مرکز خونگیری سیار نیاز خونی ۱۸ مرکز درمانی و بیمارستان استان را تامین می کند.

مدیرکل انتقال خون استان گلستان گفت: از مردمان این خواست را داریم که نذر و اهدای خون خود را از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر به صورت تدریجی به انجام رسانند تا قادر باش با توجه به مسائل نگاه داری فرآورده خوب ترین استفاده را داشته باشیم.

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد —

نگارنده : فرخنده م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

منم که بی تو نفس می‌کشم زهی خجلت
««« »»»
مگر تو عفو کنی ور نه چيست عذر گناه

پایگاه های انتقال خون استان گلستان در تاسوعا و عاشورای حسینی فعال است

TT / 34 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال