نابرابری درآمد و فقر روزافزون در آلمان


با دیگران به اشتراک بگذارید

نابرابری درآمد و فقر روزافزون در آلمان

نتایج تازه ترین بررسی در آلمان از نابرابری بالای درآمدها و اینکه فقیران در این کشور همچنان تهیدست و پولداران همچنان ثروتمند باقی می مانند خبر می دهد.

تصویر و عکس   نابرابری درآمد و فقر روزافزون در آلمان

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از روزنامه آلمانی "پاسایر نویه پرسه"، بر اساس یک بررسی جدید درگیری فقر در آلمان به صورت روزافزون تثبیت می شود.

بر اساس نتیجه تحقیقات کانون تحقیقات اقتصادی و اجتماعی (WSI) در برلین توزیع درآمد در آلمان همواره نابرابر تر می شود.

بر این اساس یک رکورد بالای جدید در نابرابری درآمدها در آلمان وجود دارد. بین سال های ۱۹۹۱ و ۱۹۹۵ حدود ۵۸ درصد از قشر تهیدست قادر بودند به گروه با درآمد بالاتر صعود کنند. بیست سال بعد و بین سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۳ در عرض پنج سال تنها پنجاه درصد فقرا قادر بودند به این موفقیت دست یابند.

در این میان پولداران به طور فزاینده ای پولدارتر می شوند. بین سال های ۱۹۹۱ و ۱۹۹۵ حدود ۵۰ درصد افراد بسیار ثروتمند قادر بودند خود را در بالاترین درجه کسب درآمد نگه دارند. در حالی که در فاصله بین سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ تقریبا ۶۰ درصد از این گروه قادر بودند در این وضعیت بمانند.

بر اساس این بررسی نابرابری درآمد در آلمان به یک نقطه اوج تازه ای رسیده است.

به نقل کرده رئیس انستیتو (WSI) بررسی انجام شده نمایان میکند که پولداران امروز بیشتر ثروتمند باقی مانده و فقرا بیشتر تهیدست می مانند. سیاست باید اقدامات بیشتری برای شانس برابر برای تعلیم و اشتغال افراد بوجود آورد.

_____________________

تهیه و تدوین: فيروز ح.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ شب هجران شد بوی خوش وصل آمد
««« »»»
شاديت مبارک باد ای عاشق شيدايی

نابرابری درآمد و فقر روزافزون در آلمان

TT / 42 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال