بدون محروم و مصدوم به استقبال دربی اصفهان می رویم/خداحافظی محرم به هیچ عنوان واقعیت ندارد


با دیگران به اشتراک بگذارید

بدون محروم و مصدوم به استقبال دربی اصفهان می رویم/خداحافظی محرم به هیچ عنوان واقعیت ندارد

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: بدون هیچ بازیکن محروم و یا مصدومی و با شرایطی خوب به مصاف ذوب‌آهن می‌رویم.

تصویر و عکس   بدون محروم و مصدوم به استقبال دربی اصفهان می رویم/خداحافظی محرم به هیچ عنوان حقیقت ندارد

مهدی اخوان در مکالمه با خبرنگار تسنیم دراصفهاندرباره آخرین شرایط تیم فوتبال سپاهان قبل از مصاف با ذوب آهن در شهرآورد فوتبال اصفهان، اظهار داشت: شرایط و فضای خوبی بر تیم ما حاکم است و بدون هیچ بازیکن محروم و یا مصدومی به مصاف ذوب آهن خواهیم رفت.

وی با اشاره به وضعیت تمرینات سپاهان تا قبل از دیدار با ذوب آهن تصریح کرد: امروز اردوی کوچولوای را در کلکسیون صفائیه مبارکه به انجام رسانده ایم و تمرینات امروز خود را این اردوگاه پیگیری می کنیم.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان اضافه کرد: فردا بعدازظهر یک نشست تمرینی در کلکسیون ورزشی فردوس برگزار می کنیم و تمرین روز چهارشنبه نیز با بررسی و نظر سرمربی تیم مشخص خواهد شد.

اخوان درباره خبری که یکی از مطبوعات مبنی بر خداحافظی محرم نویدکیا در نیم فصل مطرح کرده است، گفت: به هیچ عنوان این شایعات حقیقت ندارد و چنین بحثی تاکنون مطرح نشده است.

وی با اشاره به حضور پرتعداد تماشاگران در این دیدار اظهار داشت: خواست بنده از هوادارن فهیم اصفهانی این است که فقط و فقط تیم خود را تشویق کنند و با توجه به این طرفدار یار دوازدهم هر تیمی است، با صبر و حوصله تا دقایق پایانی نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

به گزارش تسنیم، تیم های فوتبال سپاهان و ذوب آهن در هفته هشتم مسابقات لیگ خوب تر، از ساعت ۱۷ روز بیست وچهارم مهرماه در ورزشگاه فولادشهر، شهرآورد فوتبال اصفهان را به انجام میرسانند.

****پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود****

نگارش توسط: اردوان ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عبوس زهد به وجه خمار ننشيند
««« »»»
مريد خرقه دردی کشان خوش خويم

بدون محروم و مصدوم به استقبال دربی اصفهان می رویم/خداحافظی محرم به هیچ عنوان واقعیت ندارد

TT / 25 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال