ساخت فیلم “علاءالدین” اینبار با دستپخت گای ریچی! (۳ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

ساخت فیلم “علاءالدین” اینبار با دستپخت گای ریچی!

کمپانی دیزنی بعد از تایید ساخت فیلمهای “شیر شاه” و “مولان” اینبار به سراغ “علاءالدین” رفته است، فیلمی که به احتمال زیاد توسط “گای ریچی” ساخته خواهد شد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس ساخت فیلم

بعد از انتشار اخبار اطراف ساخت نسخه های تازه فیلمهای "شیر شاه" و "مولان"، شنیدن ساخت فیلم "علاءالدین" از سوی کمپانی دیزنی خبر شوکه کننده ای نخواهد بود، اما قسمت شوکه کننده ی این اتفاق مربوط به انتخاب اولیه ی کارگردان این فیلم می شود.
کمپانی دیزنی با اعلام مجلسی خبر ساخت نسخه ی غیرانیمیشن "علاءالدین" (Aladdin) اعلام کرد که با کارگردان فیلمهایی چون "Snatch" و "Sherlock Holmes" و "The Man from U.N.C.L.E." یعنی "گای ریچی" (Guy Ritchie) در حال مذاکره هستند.
انیمیشن اصیل "علاءالدین" یکی از عناوین اصلی و ماندگار سال ۱۹۹۲ بود که در کنار کسب دو جایزه اسکار کامیاب شد در سطح دنیاای به به فروش رسان ۵۰۴ میلیونی دست یابد و تبدیل به یکی از خوب ترین انیمیشنهای ساخته شده تاریخ شود.
قصه اصیل این اثر درباره ی علاءالدین یک فرزند ولگرد خیابانی است که همراه میمون بازیگوشش "Abu" میزید. از طرف دیگر دخترِ سلطان شهر "Jasmine" از طرف پدرش دستور دارد تا به هر گران که شده با یک شاهزاده مزدوج شود. بعد از فرار دخترِ سلطان از کاخ وی به طور اتفاقی با علاءالدین برخورد می کند و این دو دلبسته ی یکدیگر می شوند. در همین بین علاءالدین با یافتن چراغ جادو و لمس کردن آن باعث بیرون فرا رسیدن غول چراغ جادو "Genie" و همان قصه سرشناس برآورده کردن سه آرزوی اربابش مواجه می شود.
"رابین ویلیامز" فقید در نسخه اصیل به خوب ترین نحو به مکان غول چراغ جادو به صداپیشگی توجه کرده بود، بازیگر ماندگاری که تهیه کنندگان نسخه ی تازه از عدم آن در افسوس خواهند بود.
"دن لین" (Dan Lin) که در تهیه کنندگی دو نسخه ی سینمایی "شرلوک هولمز" با گای ریچی شراکت کرد در این عنوان نیز در جایگاه آماده کننده قرار می گیرد و همچنین "جان آگوست" (John August) نگارنده سری فیلم "فرشتگان چارلی" و "ماهی بزرگ" و "چارلی و کارخانه شکلات سازی" و "عروس فوت شده" کار بازنویسی نسخه ی تازه علاءالدین را بر عهده خواهد گرفت.
هم اکنون هیچ اطلاع دیگری مانند تاریخ نمایش و هنرپیشگان عمده این فیلم انتشار داده نشده است.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس ساخت فیلم

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس ساخت فیلم
بردیا ولی نعمتی

_____________________

گردآوری از : بهناز ذ.

سینما و تئاتر در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ اين خرقه که داری تو ببينی فردا
««« »»»
که چه زنار ز زيرش به دغا بگشايند

ساخت فیلم “علاءالدین” اینبار با دستپخت گای ریچی! (۳ عکس)

TT / 76 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات