۸۰ نفر از مداحان به روستاهای استان البرز اعزام شدند


با دیگران به اشتراک بگذارید

۸۰ نفر از مداحان به روستاهای استان البرز اعزام شدند

مسئول بسیج مداحان استان البرز از اعزام ۷۰ تا ۸۰ نفر از مداحان به روستاها در این استان گزارش کرد.

تصویر و عکس   ۸۰ نفر از مداحان به روستاهای استان البرز اعزام شدند

شوذب محمدی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به اینکه بسیاری از مداحان هیئات مذهبی، مساجد و تکایا عضو بسیج مداحان در استان البرز هستند، اظهار داشت: اشعاری با مضامین انقلاب، جنگ یمن، کشور سوریه و حمایت از جبهه مقاومت در قالب جزوه به مداحان ارائه شده است.

مسئول بسیج مداحان استان البرز با بیان اینکه روضه ۱۰ شب با محوریت مقتل برای مداحان آماده شده است، اضافه کرد: این روضه ها در قالب ۱۰ جلد کتاب جیبی با تایید یکی از اساتید مقتل در قم، به مداحان بسیجی عرضه شده است.

وی با اشاره به اینکه براساس خواست روستاهای استان البرز بین ۷۰ تا ۸۰ نفر از مداحان به روستاها اعزام شده اند، گفت: بسیج مداحان آمادگی اعزام مداحان به سر تا سر استان البرز را دارد.

محمدی با بیان اینکه تعدادی از خواهران مداح به مشکین دشت و ماهدشت اعزام شده اند، ادامه داد: در حال حاضر بخش بازرسی بسیج مداحان برای نظارت بر عملکرد مداحان در مساجد، هیئات و تکایا فعالیت دارد.

وی با اشاره به اینکه ۱۲۰ نفر از بسیجیان مداح داوطلب در قسمت بازرسی فعالیت دارند، بیان کرد: باید تا پایان روز عاشورا ۸۰۰ هیئت، مسجد و تکیه در فردیس، محمد شهر، کرج و مهرشهر بازرسی شوند که در حال حاضر نزدیک به ۲۶۰ نکته بازرسی شده است.

با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز

تهیه از: فرخنده م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در خرابات مغان نور خدا می‌بينم
««« »»»
اين عجب بين که چه نوری ز کجا می‌بينم

۸۰ نفر از مداحان به روستاهای استان البرز اعزام شدند

TT / 17 — TP / 7%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال