فریادهای معترض آمریکایی سخنرانی ضدایرانی «دیک چنی» را قطع کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

فریادهای معترض آمریکایی سخنرانی ضدایرانی «دیک چنی» را قطع کرد

خبرگزاری فارس: فریادهای معترض آمریکایی سخنرانی ضدایرانی «دیک چنی» را قطع کرد

سخنرانی ضدایرانی معاون رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده در کانون اینترپرایز، با فریادهای اعتراض آمیز یکی از حاضران در نشست متوقف شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در شرایطی که «دیک چنی» معاون «جرج بوش» رئیس جمهور سابق ایالات متحده روز دوشنبه (به زمان ایالات متحده) در حال انجام یک سخنرانی ضدایرانی بود، یکی از حاضران در نشست با سر دادن فریادهایی علیه وی، سخنرانی اش را قطع کرد.

بنا بر گزارش «نشنال میرر»، چنی در شرایطی که توافق اتمی برجام را «یک دیوانگی محض» خواند، نقل کرد که «باراک اوباما» رئیس جمهوری ایالات متحده مسئول مستقیم تجهیز کشورمان به توانایی نابودی ایالات متحده است و خواست گزینه ارتشی علیه کشورمان را مطرح کرد.

معاون سابق رئیس جمهور ایالات متحده که در کانون اینترپرایز سخنرانی می کرد در تمام مدت سخنرانی تلاش می کرد تا برجام را به شدت نکته حمله و نقد شدید گذارد

چنی نقل کرد: این توافق ابزاری را در اختیار کشورمان گذاشته تا هجومی اتمی علیه ایالات متحده صورت دهد».

وی اضافه کرد: «من تا به حال هیچ ملتی را در تاریخ ندیده ام که با نابودی خود به دست ملتی دیگر به صورت تضمین شده موافقت کند.»

این اظهارات در شرایطی مطرح شده است که حتی نهادهای اطلاعاتی ایالات متحده تأکید کرده اند که کشورمان بعد از سال ۲۰۰۳ تا کنون هیچ گونه فعالیت مرتبط با تسلیحات اتمی نداشته است و آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز مکررا بر ماهیت غیرنظامی و صلح آمیز برنامه اتمی کشورمان تأکید کرده است.

-ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد-

نگارنده: گلبانو غ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

معرفت نيست در اين قوم خدا را سببی
««« »»»
تا برم گوهر خود را به خريدار دگر

فریادهای معترض آمریکایی سخنرانی ضدایرانی «دیک چنی» را قطع کرد

TT / 56 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال