بازدید مدیرعامل بانک قرض‌ الحسنه مهر از اداره حسابداری


بازدید مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر از اداره حسابداری بانک
پول‌نیوزمرتضی اکبری مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور تقدیر از تلاش های کارکنان اداره حسابداری و بودجه در راستای تایید و تصویب صورتهای مالی منتهی به سال 1394 در مجمع عمومی عادی سالیانه، از دوایر مختلف این اداره بازدید و از نزدیک با همکاران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در جریان دیدار با کارکنان اداره حسابداری و بودجه، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران بر دقت در ثبت صحیح رویدادهای مالی و فرايند جمع آوري، طبقه بندي ، ثبت و تهيه گزارش هاي مالي و صورتهاي حسابداري تاکید نمود.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در بازدید از این اداره ضمن گفتگو با کارکنان دوایر مختلف از زحمات و تلاش های آنان تقدیر و تشکر نمود و اهتمام بیش از پیش پرسنل در انجام وظایف محوله را خواستار شد.

اکبری در ادامه در خصوص نحوه اقدمات این اداره در زمینه های متنوع امور مالی از جمله سیستم پرداخت یکپارچه حقوق و دستمزد، رهنمود های لازم را ارائه داد.

شایان ذکر است، در این بازدید یونسی رئیس اداره حوزه مدیریت، ترکیان رئیس اداره حسابداری و بودجه و حیدری رئیس اداره روابط عمومی و بازاریابی نیز حضور داشتند.

بازدید مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر از اداره حسابداری بانک

بازدید مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر از اداره حسابداری بانک

منبع

گرد آوری :مجله تفریحی فول فان

[ منبع این خبر سایت فول فان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال