اتاق اصناف از موکب استان البرز در ایام اربعین در کربلا حمایت می کند


با دیگران به اشتراک بگذارید

اتاق اصناف از موکب استان البرز در ایام اربعین در کربلا حمایت می کند

نائب رئیس اول اتاق اصناف البرز با بیان اینکه اتاق اصناف از موکب این استان در ایام اربعین در کربلا حمایت می‌کند، گفت: مراسم عزاداری سالار شهیدان از طرف اتاق اصناف از ۲۷ مهرماه به مدت ۳ شب در مسجد صاحب‌الزمان(عج) برگزار می‌شود.

تصویر و عکس   اتاق اصناف از موکب استان البرز در ایام اربعین در کربلا حمایت می کند

بهروز حصاری در مکالمه با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به اینکه اصناف از قدیم در مراسم مذهبی همواره حاضر بوده است، اظهار داشت: بخش اصلی ای از مدیریت و حمایت مالی هیئات مذهبی در سطح شهر به عهده اصناف است.

نائب رئیس اول اتاق اصناف البرز با بیان اینکه اتاق اصناف و اتحادیه های زیرپوشش مهمانی ای در دهه دوم ماه محرم در کرج به انجام میرساند، اضافه کرد: این مراسم از ۲۷ مهرماه به مدت ۳ شب در مسجد صاحب الزمان(عج) به انجام رسانده میشود. اصناف بدون دریافت انتقادی از محل درآمدهای اتاق یا اتحادیه ها این مراسم را به انجام میرساند.

حصاری با اشاره به اینکه در ایام ماه محرم الحرام تمام مایحتاج هیئات مذهبی به آسانی قابل دسترس و تهیه است، ادامه داد: در حال حاضر سکون و آرامشی در بحث قیمت ها بر بازار حکم فرما است و کمبودی در بازار در این راستا وجود ندارد. در حال حاضر هیئات مذهبی برای تهیه مایحتاج خود معضلی ندارند.

نائب رئیس اول اتاق اصناف البرز با بیان اینکه بحث قیمت قرار دهی برنج در راستای سیاست های کلان دولت است، اضافه کرد: دولت به جهت حمایت از تولیدات داخلی سعی در پیش گیری از ورود بی رویه برنج دارد.

حصاری با اشاره به اینکه با رصدهای انجام شده در حال حاضر با توجه به وجود برنج های وارداتی که از پیش وارد کشور شده و هم تولیدات داخلی، برنج در دسترس مردمان قرار دارد، ادامه داد: شوکی که در حال حاضر به قیمت برنج وارد شده، لحظه ای بوده و این قیمت پس از این ایام که مصرف برنج بالاتر است، تعادل مییابد.

نائب رئیس اول اتاق اصناف البرز با اشاره به اینکه اتاق اصناف البرز از موکب استان البرز در ایام اربعین در کربلا حمایت می کند، بیان کرد: اتاق اصناف در بحث نیروی انسانی، مالی و تجهیزات در موکب عزاداری امام حسین(ع) در ایام اربعین در کربلای معلی کار میکند.

وی با بیان اینکه اتاق اصناف البرز یک سردخانه سیار در طول مدت مراجعت و بازگشت زوار به مراسم اربعین در کربلا معلی در اختیار موکب به جهت نگهداری مواد فاسدشدنی میگذارد، اظهار داشت: یک تانکر آب ۱۰ هزار لیتری و وسائل و مایحتاج دیگر در اختیار موکب از سوی اتاق اصناف البرز گذاشته میشود.

*******************

نگارنده : شكيبا ن.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيا بيا که زمانی ز می خراب شويم
««« »»»
مگر رسيم به گنجی در اين خراب آباد

اتاق اصناف از موکب استان البرز در ایام اربعین در کربلا حمایت می کند

TT / 41 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال