http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

بازدید مدیران بانک ایران زمین از شعب استان گیلان

بازدید مدیران بانک ایران زمین از شعب استان گیلان

پول‌نیوزدر ادامه بازديد هاي دوره اي معاونت عمليات بانكي از شعب بانك ايران زمين، پويان شاد به همراه مديرشعب استان ها از شعب اين بانك در استان گيلان بازديد و با كاركنان اين شعب ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، پويان شاد معاون عمليات بانكي به همراه يزدانجو مدير شعب استانها دريك سفر دو روزه به استان گيلان از شعب اين شهرستان بازديد كرد، كه در جريان اين بازديدها ضمن ديدار با پرسنل از نزديك با آنان گفتگو و مشكلات احتمالي و پيشنهادات آنان را بررسي كرد.

عليرضا پويان شاد معاون عمليات بانكي دراين بازديدها رسيدگي به امور مشتريان، ايجاد فضاي مطلوب براي همكاران و مشتريان، افزايش سطح دانش و آگاهي در زمينه بخشنامه ها و دستورالعملهاي بانكي، بازاريابي مستمر و مستند، توجه به هزينه ها و كاهش آن، نظافت محيط شعبه، صدور انواع ضمانت نامه ها با توجه به دستورالعمل اخير، افزايش درآمدهاي مشاع و غير مشاع از مواردي بود كه مورد تاكيد پويان شاد بود.

بازديد از سرپرستي شعب استان و ديدار با همكاران واحد بازرسي، اعتبارات، امور كاركنان، انفورماتيك، بازاريابي و حسابداري از ديگر برنامه هاي پويان شاد و يزدانجو بود.

در اين بازديدها ضمن گفتگوي صميمانه با همكاران و شنيدن گزارش هاي آنان ضمن توجه دادن همكاران به بالا بردن سطح آگاهي خود و اينكه هر كس در مسئوليت خود بايستي اشراف كامل به امور مربوطه داشته باشد از آنان خواست تا به همكاران صف در جهت رسيدن به اهداف كمك بيشتري كنند و فضايي را فراهم كنند تا همكاران صف با پشتيباني ستاد در آرامش به امور مشتريان بپردازند.

در ادامه پويان شاد همچنين از واحد بازرسي خواست تا ضمن كنترل و نظارت به موقع و انجام بازرسي هاي دوره اي در زمان كوتاه ترتيبي اتخاذ كنند كه با رفع نواقص اعلام شده در اوراق ملاحظات بازرسي در زمان حضور در شعبه حجم گزارش هاي بازرسي را كاهش داده به طوري كه در دفعات آتي اين گزارش ها به حداقل كاهش يابد و روزي فرا برسد كه در گزارش بازرسي اعلام شود كه در شعبه ياد شده ايرادي مشاهده نشد.

برگزاري جلسه با مدير و معاونين شعب استان از ديگر برنامه هاي پويان شاد و يزدانجو بود.

در اين جلسه ضمن شنيدن گزارش مدير و معاونين استان و پيشنهاد هاي آنان به راهكارهاي رسيدن به هدف اشاره نموده و تاكيد داشتند كه سعي شود طي ملاقات هايي با پرسنل مشكلات احتمالي آنان از نزديك بررسي تا تضادها و حاشيه هاي احتمالي به حداقل كاهش يابد.

بازدید مدیران بانک ایران زمین از شعب استان گیلان

عليرضا پويان شاد همچنين به مسئله آموزش پرداخته و تاكيد كردند كه طي جلسات كوتاه مدت موضوعات آموزشي مورد نياز به همكاران آموزش داده شود تا سطح آگاهي و دانش آنها در زمينه بانكي افزايش يابد. بازاريابي، بازديد مستمر از شعب، رفع كاستي ها در سطح شعب، استفاده بهينه از اقلام و ملزومات بانك، صرفه جوئي در هزينه ها، تهيه فضائي مناسب و به اندازه نياز مديريت از جهت كاهش هزينه و استفاده مطلوب از فضا، جمع آوري اقلام اضافي شعب و بسياري موارد ديگر نيز مورد تاكيد مديران در اين جلسه بود.

در پايان جمشيدي مدير شعب استان ضمن تقدير و تشكر از حضور مديران در استان، آن را به فال نيك گرفته و تاكيد كرد قطعا حضور مديران ارشد به استان و بررسي عملكرد موجب مي شود كه نقاط ضعف خود را بشناسيم تا در رفع آن تلاش كنيم.

ايشان همچنين موارد مورد تاكيد پويان شاد و يزدانجو را به عنوان نكات آموزشي و مديريتي دانسته و تاكيد داشت كه تا با سرلوحه قرار دادن آن به اهداف تعيين شده برسيم. همچنين اعلام كردكه دستورات مديران در اين بازديد در اسرع وقت اجرائي شده تا شاهد ارتقاء شعب و شناساندن هر چه بيشتر بانك ايران زمين به عموم مردم باشيم.

پويان شاد در پايان از چهار شعبه برتر استان (بيستون، گلسار، كاشف و غازيان) به دليل دستيابي در زمينه جذب منابع و ارتقاء سطح كيفي شعب تقدير و قدرداني بعمل آورد.

منبع

گرد آوری :مجله تفریحی فول فان

منبع: فول فان
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
چطور آهن بیشتری از غذاها دریافت کنیم؟
واکنش بدن به پرخوری چیست؟
استخدام تعدادی خیاط آقا جهت کار در کارگاه خیاطی در شیراز
استخدام تعدادی راننده با خودرو پژو در شیراز
استخدام صندوقدار جهت کار در فست فود در شیراز
استخدام حسابدار در نمایندگی یک شرکت خارجی
فیلم این صدای رادیو نیست ( آپارات ) -دانلود و پخش
ویدیو فیلم خرابی ستاره یادگاری آقای ترامپ در راهپیمایی هالیوود ( آپارات )
ویدیو فیلم محمد علی فردین کشتی گیر و هنرپیشه ( آپارات )
کلیپ فیلم لحظه دست یابی مادر به فرزندش که اسیر گروه داعش بوده
احسان کرمی همبازی خانم لیلا اوتادی در عالیجناب + تصویر و عکس
فیلم رانش زمین هفت قربانی گرفت -دانلود و پخش
کلیپ فیلم تمیز کردن اسکلت مردگان + پخش
کلیپ فیلم چاقترین گربه ای که احتمالا تابحال مشاهده کرده اید!
رفاقت نزدیک خانم سحر قریشی و سمانه پاکدل (۷ عکس)
ویدیو فیلم تصادف ترسناک اتومبیل با هایپرمارکت ( آپارات )
تازه ترین افشاگری درباره ایمیل های هیلاری کلینتون
تصاویری از مراسم جن گیری یک زن /تصاویر
تصاویری از صحنه های فیلم متولد ۶۵
جدیدترین عکس منتشر شده از دختر آزاده نامداری/عکس
تبلیغات