آیت الله کعبی: احیای فریضه امربه معروف حرکت در مسیر نهضت عاشورایی است


با دیگران به اشتراک بگذارید

آیت الله کعبی: احیای فریضه امربه معروف حرکت در مسیر نهضت عاشورایی است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: کسانی که در راستای احیای فریضه امر به معروف گام برمی‌دارند، بی‌شک در مسیر نهضت عاشورایی هستند.

تصویر و عکس   آیت الله کعبی:  احیای فریضه امربه معروف حرکت در مسیر نهضت عاشورایی است

آیت الله عباس کعبی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به اینکه دهه اول ماه محرم به عنوان دهه امربه معروف و نهی از منکر نام قرار دهی شده است، اظهار داشت: کسانی که در راستای احیای این فریضه مسلم الهی گام برمی دارند، بی شک در مسیر نهضت عاشورایی هستند و رضایت خاطر ائمه معصومین (ع) به مخصوص قلب نازنین حجت بن الحسن(عج) را فراهم می کنند.

وی افزود: بدون تردید در این باره هم مردمان و هم به مخصوص مسئولان و مدیران جامعه و نظام، تکلیف و وظیفه برعهده دارند و همه باید با احساس تکلیف وارد شده و رسالت خود را به درستی به انجام رسانند.

عضو مجلس خبرگان رهبری بی توجهی و غفلت نسبت به امر به معروف و نهی از منکر را سبب ترویج فساد و گسترش انحراف در جامعه اسلامی آگاهی داشت و گفت: اگر واقعاً می خواهیم با مشکلات اخلاقی و فرهنگی و اجتماعی مقابله کنیم راهش ترویج و احیاء همین فریضه دینی است که در اصل هشتم قانون اساسی نیز به صراحت بر آن تأکید شده است.

وی افزود: در شرایطی که به مخصوص دشمن هجمه بسیار گسترده فرهنگی، اعتقادی و فکری و رسانه ای خود را علیه جامعه ما متمرکز کرده، اهتمام به اقامه فریضه امربه معروف و نهی از منکر جزو لازمترین مسائل است که باید نه فقط در این ایام بلکه همه سال نسبت به آن هشدار و تذکر داده شود.

–انتها–

تهیه کننده : ساغر د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من گدا هوس سروقامتی دارم
««« »»»
که دست در کمرش جز به سيم و زر نرود

آیت الله کعبی: احیای فریضه امربه معروف حرکت در مسیر نهضت عاشورایی است

TT / 33 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال