آبشار میچل کشور استرالیا (۴ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

آبشار میچل استرالیا

آبشار میچل بدون شک یکی از خوشگل ترین آبشارهای دنیا است. این آبشار در پارک ملی رودخانه‌ی میچل در ناحیه‌ی کیمبرلی استرالیای غربی قرار دارد.
وبسایت fa-ct.ir: آبشار میچل بدون شک یکی از خوشگل ترین آبشارهای دنیا است. این آبشار در پارک ملی رودخانه‌ی میچل در ناحیه‌ی کیمبرلی استرالیای غربی قرار دارد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس آبشار میچل استرالیا

این آبشار برای مردمان محلی استرالیا اهمیت فرهنگی و معنوی زیادی دارد به همین خاطر شنا کردن در آب‌های زیر آبشار جایز نیست.

زندگی کرد بوم این پارک قابل توجه بوده و در بر می داری بیش از ۵۰ گونه پستاندار، ۲۲۰ گونه پرنده و ۸۶ گونه دوزیست و خزنده از جمله کروکدیل آب شور، شاه مار قهوه‌ای و مار تایپان است.

مسافرت به این منطقه خیلی آسان نیست و نزدیک‌ترین شهر به آن ۳۵۰ کیلومتر فاصله دارد. همچنین ماشین های متداولی قدرتمندی حرکت در مسیرهای منتهی به این منطقه را ندارند.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس آبشار میچل استرالیا
تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس آبشار میچل استرالیا
تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس آبشار میچل استرالیا

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال