فروش اوراق مرابحه گندم بانک کشاورزی


مرحله اول این اوراق به ارزش 10 هزار میلیارد ریال از امروز 19 مهر به مدت 5 روز کاری ( تا 27 مهر) در فرابورس پذیره نویسی می شود.

فروش اوراق مرابحه گندم بانک کشاورزیپول‌نیوز شرکت کارگزاری بانک کشاورزی به نمایندگی از شرکت بازرگانی دولتی ایران به دنبال تسویه 26500 میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران از طریق فروش اوارق سلف موازی استاندارد گندم در بورس کالا طی دو روز کاری ، این بار در نظر دارد با انتشار و پذیره نویسی 43000 میلیارد ریال اوراق مرابحه گندم  مطالبات گندمکاران را به طور کامل تسویه کند.
به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، مرحله اول این اوراق به ارزش 10 هزار میلیارد ریال از امروز 19 مهر به مدت 5 روز کاری ( تا 27 مهر) در فرابورس پذیره نویسی می شود.

بر اساس این گزارش، این اوراق با نام و قابل معامله در فرابورس، با نماد «گندم 9707» و سررسید دو ساله بوده و دارای سود 20 درصدی است که به قیمت هر ورقه یک میلیون ریال و بدون محدودیت ، قابل خرید از طریق کارگزاران فرابورسی است.

شایان ذکر است ارکان این اوراق شامل کنسرسیومی با پیشگامی صندوق سرمایه گذاری یکم کارگزاری بانک کشاورزی به عنوان متعهد پذیره نویسی، دولت به عنوان ضامن،شرکت کارگزاری بانک کشاورزی عامل فروش، سازمان برنامه و بودجه و خزانه داری به عنوان متعهدان تأمین و تخصیص اعتبار و تسویه و پرداخت اصل و سود اوراق هستند.

منبع

گرد آوری :مجله تفریحی فول فان

[ منبع این خبر سایت فول فان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال