نخستین ورزشکار محجبه روی جلد نشریه آمریکایی (۵ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

اولین ورزشکار محجبه روی جلد مجله آمریکایی

برای اولین بار در تاریخ مجلات ورزشی و تندرست بانوان ایالات متحده، تصویر یک زن محجبه روی جلد مجله چاپ شده است. رهف خطیب، ۳۲ ساله، دونده دو ماراتون است که ۳ بچه نیز دارد. او در میشیگان میزید و نقل میکنید که از سال ۲۰۱۲، وقتی که کلاس های ورزشی برایش کسل کننده شده بود، دویدن را آغاز کرد.
مجله «Women\’s Running magazine» یکی از مجله های نامداری است که به ورزش بانوان اختصاص دارد. این مجله برای تازه ترین شماره خود، دست به اقدام عجیب و فرق می داری زد.
عکس شماره ۱ ⇩
عکس اولین ورزشکار محجبه روی جلد مجله آمریکایی
برای اولین بار در تاریخ مجلات ورزشی و تندرست بانوان ایالات متحده، تصویر یک زن محجبه روی جلد مجله چاپ شده است.
رهف خطیب، ۳۲ ساله، دونده دو ماراتون است که ۳ بچه نیز دارد. او در میشیگان میزید و نقل میکنید که از سال ۲۰۱۲، وقتی که کلاس های ورزشی برایش کسل کننده شده بود، دویدن را آغاز کرد.
عکس شماره ۲ ⇩عکس اولین ورزشکار محجبه روی جلد مجله آمریکایی
او در رابطه با سوالاتی که در ذهن دیگران به وجود مییاید، برایمان نقل میکنید: «شیوه لباس بر تن کردن من، به عنوان یک ورزشکار، همیشه برای مردمان پرسش است. آنها مدام به من می گویند که آیا با بر تن کردن این تیپها هنگام ورزش گرمم نمی شود؟ من هم در جواب به آنها نقل میکنیم که اهمیتی نمی دارد هوای بیرون گرم باشد یا نه، در نهایت بعد از ورزش کردن بدنم حرارت داده میشود.»
عکس شماره ۳ ⇩عکس اولین ورزشکار محجبه روی جلد مجله آمریکایی
عکس شماره ۴ ⇩عکس اولین ورزشکار محجبه روی جلد مجله آمریکایی
رهف خطیب نقل میکنید: «از این که عکس و تصویرم به عنوان نماینده بانوان مسلمان بر جلد مجله ای چاپ شده، به خودم افتخار می کنم. این افتخاری است که قادر هستم به فرزندان، پدر و مادر و حتی جامعه ام نمایان کنم. این بدین معنی است که حجاب من و تلاشی که حتی در سخت ترین شرایط برای نگهداشتن آن می کنم، ارزش اش را دارد.»
عکس شماره ۵ ⇩عکس اولین ورزشکار محجبه روی جلد مجله آمریکایی

**با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد**

نگارش: خجسته ز.

تازه های مد و ستاره ها در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

راهم مزن به وصف زلال خضر که من
««« »»»
از جام شاه جرعه کش حوض کوثرم

نخستین ورزشکار محجبه روی جلد نشریه آمریکایی (۵ عکس)

TT / 62 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات