ستاره هایی که در خوب ترین وضعیت، قیافه متوسطی دارند! (۱۵ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

ستاره هایی که در بهترین حالت، قیافه متوسطی دارند!

وقتی بسیاری از ستاره ها را از نزدیک می بینیم، متوجه می شویم که خیلی از آنها قیافه های کاملاً متداولی دارند و در زندگی روزمره مان افراد زیباتر بسیار دیده ایم.
هالیوود مکان چهره های زیباست… اینطور نیست؟ این جمله قطعاً درست نیست و وقتی بسیاری از ستاره ها را از نزدیک می بینیم، متوجه می شویم که خیلی از آنها قیافه های کاملاً متداولی دارند و در زندگی روزمره مان افراد زیباتر بسیار دیده ایم. قضیه این است که ستاره ها هم درست مثل افراد عادی، عیب و نقص فیزیکی دارند و تنها امتیازشان این است که این نقص ها را بهتر پنهان میکنند.
بعضی از آنها اضافه وزن شان را زیر تیپهایی که هوشمندانه دیزاین شده اند مخفی می کنند و بعضی از آنها ایرادهای چهره شان را با میکاپ پنهان میکنند و بعضی دیگر سعی می کنند همیشه در کنار یک چهره زیباتر از خودشان جلوی دوربین ها قرار بگیرند و در عکس ها دیده شوند.
ولی باهوش ترین آنها از خودروهای بازرگانی شان برای شستشوی مغزی طرفدارانشان بهره میگیرند تا به آنها تلقین کنند که از آنچه هستند بهتر به چشم مییایند. این حقه ای است که بهتر از نورپردازی، رتوش و رژیم غذایی عمل می کند. وقتی چیزی را به دفعات برایتان تکرار کنند، کم کم شروع به باور کردنش می کنید تا اینکه ایمان بیاورید آن چیز حقیقت دارد. دیپیکا پادوکون وقتی به عنوان یکی از خوشگل ترین هنرپیشگان هندی سرشناس شد که فرزندهای تیم روابط عمومی اش این ایده را انتشار دادند که او در اینترنت خوشگل ترین زن جهان نام گرفته است.
گوئینث پالترو به این علت زیبا و گیرا به حساب مییاید که مجله پیپل در سال ۲۰۱۳ او را خوشگل ترین زن سال شناساند، لقبی که ستاره های دیگر مانند جنیفر لارنس در آن سال آن را رد کردند. و لئوناردو دی‌کاپریو به این علت نماد جذابیت به حساب مییاید که تعداد زنانی که با آنها دوست بوده روز جدید بیشتر و بیشتر می شود، چیزی که مسئول تبلیغاتش دائماً آن را گوشزد می کند.
راستش را بخواهید آگاهی داشتن این مسائل باعث می شود احساس فریب خوردگی به طرفداران دست دهد. آیا پولدار و سرشناس بودن برای این ستاره ها کافی نیست که می خواهند مردمان را فریب هم بدهند؟ آیا باید باور کنیم که آنها همه انسان های کامل و بی نقصی هستند؟ اگر تابحال با دیدن این ستاره ها روی پرده سینما و تلویزیون به آنها حسرت می خوردید، حالا وقت آن رسیده که آگاهی بدارید چهره ها و سلبریتی های زیر در خوب ترین حالتشان، قیافه های متوسطی دارند و آنطور هم که میاندیشیدید زیبا نیستند!

۱۵. ناتالی دورمر

ناتالی دورمر نقش های اهمیتی می داری مانند آن بولین در سریال “تودورها” و مارجری تایرل در سریال بازی “تاج و تخت بازی” کرده است. و مانند آن کاراکترها، موفقیتش بیشتر به دلیل شخصیتش بوده تا زیبایی اش. دورمر گیرا است ولی فقط این موضوع مطرح نیست. در ۳۴ سالگی، او دیگر دخترک جوانی نیست، ولی هنوز صورت جوان یک نوجوان را دارد. شاید بعضی ها از این مدل چهره ها خوششان بیاید، ولی بعضی دیگر معتقدند او باید اضافه وزنی که دوربین به او افزوده را کاهش دهد.
عکس شماره ۱ ⇩
عکس ستاره هایی که در خوب ترین حالت، قیافه متوسطی دارند!
چیزی که بیشتر بیننده را ناامید می کند صورتش است که چیز خاصی ندارد، بجز دهانش که نامتقارن است. شاید این موضوع برای یک بازیگر امتیاز باشد، زیرا او برای نمایان کردن احساساتش در فیلم ها و سریال ها از آن بهره میگیرد. ولی در عکس ها به چشم مییاید که چیز تلخی خورده است! فاصله زیاد چشم هایش نیز نکته مثبتی برایش نیست. او قادر میبود با تغییر مدل ابروها و موهایش این ایرادها را از بین برد، ولی این کار را نکرده که شاید علتش این باشد که او دوست دارد منحصر بفرد به چشم بیاید یا اینکه به دلیل انگلیسی بودن، می خواهد فقط نقش های متداولی بازی کند.
۱۴. کیم کارداشیان

اگر کیم کارداشیان را از نزدیک ببینید شاید برایش احساس تأسف کنید، زیرا از نزدیک او خیلی کوتاه و کوچک دیده می شود و این دو ویژگی هرگز جزو نمادهای جذابیت نبوده اند. چهره اش نیز اصلاً طبیعی به چشم نمییاید، زیرا لب هایش را طوری عمل کرده که گوشه های رو به بالا دارد و چشم هایش نیز همیشه آنقدر آرایش دارند که فوکوس کردن روی مردمک آنها غیرممکن است. حتی اصلی ترین ویژگی او که در رسانه ها نیز روی آن توجه و تمرکز زیادی می شود، از نزدیک آنقدر اورسایز دیده می شود که حالت کارتونی و بانمکی دارد.
عکس شماره ۲ ⇩عکس ستاره هایی که در خوب ترین حالت، قیافه متوسطی دارند!
کارداشیان برای هزار سال دیگر برای خود پول کافی جمع کرده، ولی روزهای برش به عنوان ملکه رسانه ها و شبکه های اجتماعی کم کم به آخر می رسند. مفهوم زیبایی با گذشت زمان تغییر میکند و در عرض مدت کوتاهی همه آن چیزهای که ایده آل های متعارف بودند مثل بومرنگ برمی گردند و خیلی زود کارداشیان کهنه و زشت به حساب مییاید!
۱۳. هری استایلز

اینکه هری استایلز یک خواننده موفق است و نه یک بازیگر یا مدل این است که از لحاظ چهره و قیافه زیبا و گیرا، چیزی در چنته ندارد! نام بردن از چیزهای خوبی که او دارد خیلی زودتر به پایان رسانده میشود تا چیزهای بدش، ولی در هر صورت چیز زیبا و خوبی در او دیده نمی شود که بخواهیم از آن نام ببریم. موهای بلندی ما را یاد بوی جورج می اندازد و پوست روشن و دهان بزرگش طرفداران را به یاد زمان جوانی میک جگر می اندازد. فیزیک بیش از حد لاغر او نیز به هیچ وجه گیرا نیست.
عکس شماره ۳ ⇩عکس ستاره هایی که در خوب ترین حالت، قیافه متوسطی دارند!
باورش سخت است که او ۲۲ سال بیشتر ندارد، زیرا سنش خیلی بیشتر به چشم مییاید. اگر استایلز می خواهد به عنوان یک خواننده سولو موفق شود، باید ظاهرش را فوراً تغییر دهد، زیرا دیگر دوستان وان دایرکشنی او پیشش نیستند که کمبودهایش را جبران کنند.
۱۲. سلنا گومز

سلنا کاری کرد که هیچکس فکرش را نمی کرد: او توانست زمان گذار از یک بچه ستاره به یک ستاره بزرگسال را با کمترین معضل گذراند. شاید بعضی ها اندیشند که علتش چهره و ظاهر خود سلناست که چندان چنگی به دل نمی زند، ولی حقیقت این است که تنها شانس بزرگ سلنا طرفدارانی بودند که با او بزرگ شدند.
عکس شماره ۴ ⇩عکس ستاره هایی که در خوب ترین حالت، قیافه متوسطی دارند!
با آنکه سلنا با رسیدن به دهه دوم زندگی اش چربی سوزاند، ولی چهره اش پر و گرد باقی مانده که باعث می شود کمی به سنجاب شباهت داشته باشد. او پیشانی کوتاه و خط رشد موی پائینی دارد و به همین دلیل است که موهایش را بلند و متراکم نگه می دارد و آرایش چشم دودی می کند تا روی صحنه و جلوی دوربین نقص های چهره اش دیده نشود. او هیکلی متداولی دارد که شاید با سلیقه هر کسی قادر نباش آن را زیبا به حساب آورد. بعضی از طرفدارانش اندام او را می پسندند و معتقدند او ورژن لاغرتر جنیفر لوپز است. با این وجود، بعضی دیگر صورت و ظاهر لاغرتر را ترجیح می دهند.
۱۱. گاز بزن جوناس

گاز بزن جوناس یکی از خواننده هایی است که دختران نوجوان عاشقش هستند، و آقایان در شگفت هستند که این همه هیاهو درباره این آقا به دلیل چه چیزی است! شاید او ظاهر و قیافه خوب یک بت نوجوان را داشته باشد، ولی همین قضیه هم قابل بحث است.
عکس شماره ۵ ⇩عکس ستاره هایی که در خوب ترین حالت، قیافه متوسطی دارند!
اگر با دقت به عکس های نگاه کنید، متوجه می شوید که بیشتر تصویر و عکسهایش از زاویه های خاصی انداخته شده اند، طوری که فقط ویژگی های خوب صورتش دیده شوند. گذشته از اینکه در عکس های اتفاقی او شگفت انگیز بد به چشم مییاید، در کنار چهره های دیگر مانند نامزد سابقش جی جی حدید، خیلی کوتاه مانده بود!
۱۰. ایگی آزالیا

ایگی خواننده دیگری است که لباس های باز بر تن میکند تا این حقیقت را پوشاند که چهره متوسطی دارد. اندامش کاملاً بی تناسب است و بالاتنه کوچک و پائین تنه پهنی دارد. صورتش نیز وضع بهتری ندارد و پوست روشنش با چشم های تیره اش ناهمخوانی دارد که همیشه بی روح و بی حالت به چشم مییاید. موهای بلوندش شاید خوب ترین ویژگی ظاهری اش باشد که آن هم در کنار چشم های تیره و ریشه موی تیره، غیرطبیعی به چشم میخورد.
عکس شماره ۶ ⇩عکس ستاره هایی که در خوب ترین حالت، قیافه متوسطی دارند!
با این حال، آزالیا قادر میبود شرایط بدتری داشته باشد. چیزی که حالا می بینیم خوب ترین حالت اوست، یعنی پس از آنکه با کمک جراحان پلاستیک به این وضع درآمده است. نیازی نیز جراح حرفه ای باشید تا بتوانید شناسایی کنید که او بینی اش را باریک کرده و چانه اش را نیز عمل کرده است. احتمالاً بزرگ ترین اشتباه آزالیا این بوده که پائین تنه اش را عمل کرده که باعث شده کاملاً اندامش غیرطبیعی و بی تناسب جلوه کند.
۹. دیوید بکهام

بر خلاف برد پیت و جورج کلونی، دیوید بکهام مانند قالی کرمان خوب نمانده است. در طول سال ها، چهره خوب و گیرا بکهام دستخوش تغییرات زیادی شده و حالا پوستش چروک زیادی برداشته و خط رشد موهایش نیز عقب رفته است. این موضوع معمولاً برای آقایان چندان اهمیت ندارد، ولی در رابطه با بکهام باعث شده که چانه و صورت نامتقارنش بد به چشم بیاید. لهجه لندنی گیرا و پوست خالکوبی شده اش هم دیگر مددی به جذابیت بیشتر او نمی کنند.
عکس شماره ۷ ⇩عکس ستاره هایی که در خوب ترین حالت، قیافه متوسطی دارند!
دیگر استایل موی تازه ای هم نمانده که آزمایش کند و نقص چهره اش را با آن پوشاند. فوتبال را هم مدتهاست که کنار قرار داده و چیز دیگری برایش نمانده، جز پول و ثروت فراوانی که جمع کرده تا در این سالها دلگرمی اش باشد!
۸. بلیک لایولی

بلیک درست مثل دختر همسایه است که به همین علت هم در این لیست قرار گرفته است! او خوش چهره است ولی زیبا نیست. اندام خوبی دارد، ولی الهه زیبایی نیست. خال روی صورتش دارد، ولی اصلاً به زیبایی سیندی کرافورد نیست.
فقط به دلیل اینکه در چندین فیلم موفق نمایان ساخته شده و همسر یک بازیگر درجه یک هالیوودی است، مردمان تصور می کنند که زیبایی او بی نظیر است. ولی اگر لباس شب های پر زرق و برق و ژست های دلفریبش را کنار قرار بدهیم، می بینیم که بلیک اصلاً چیز خاصی ندارد. شاید خوب ترین چیزی که بتوانیم در نکته اش بگوییم دندان هایش است که واقعاً شبیه مروارید هستند، ولی هر کسی می تواند با خمیر دندان ویژه و کمی پول خرج کردن به آن برسد.
عکس شماره ۸ ⇩عکس ستاره هایی که در خوب ترین حالت، قیافه متوسطی دارند!
معضل دیگری که خانم لایولی دارد این است که ظاهرش هیچوقت تحولی نمی کند. او همیشه همان مدل موی یک طرفه را بهره میگیرد که در “دختر سخن‌چین” داشت و در هر فرصتی که مییابد، پیراهن های اوت کوتور بر تن میکند! لایولی برای پرت کردن حواس مخاطبین از چهره های متوسطش، به شدت روی اکسسوارها تکیه می کند.
۷. اولیویا مان

اولیویا مان ورژن کمی خوش چهره تر مینی درایور است. اگر مییاندیشید با این جمله به او اهانت کرده ایم، اطمینان داشته باشید که قصدمان همین بوده! صورت و خنده او اصلاً زیبا نیست و اندامی مردانه دارد. شاید بهتر بود به مکان بازیگر شدن یا قدم زدن روی سکوی یک فشن شو، در تیم فوتبال محله شان بازی می کرد.
عکس شماره ۹ ⇩عکس ستاره هایی که در خوب ترین حالت، قیافه متوسطی دارند!
اولیویا مان از آن دسته بازیگرانی است که چهره اش با آرایش بهتر نمی شود. هر چقدر هم کانتور روی صورتش انجام شود، و هر چقدر رژیم بگیرد، استخوان های بزرگ صورتش از این کوچولو تر و لاغرتر نمی شوند و هیچ دوربینی قادر نیست از هیچ زاویه او را خوب بگیرد. ولی باید بگوییم برای زنی که اینقدر چهره متوسطی دارد، اولیویا مان تابحال موفقیت زیادی در حرفه اش کسب کرده است.
۶. امیلی بلانت

امیلی بلانت فقط به دلیل لهجه باکلاسش زیبا به چشم مییاید. از لحاظ چهره و ظاهر، او کاملاً متوسط تلقی میشود. صورت بیضی شکلش زیادی بلند است و شاید لب هایش زشت ترین بخش صورتش باشند که با زدن رژ هایی به رنگ خنثی زشت تر می شوند.
عکس شماره ۱۰ ⇩عکس ستاره هایی که در خوب ترین حالت، قیافه متوسطی دارند!
پیشانی بلند را نیز به نکات منفی صورت او افزایید. انگار خود امیلی نیز تلاشی برای باکلاستر و زیباتر شدن نمی کند. او به ندرت موهایش را شانه می زند و بیشتر اوقات لباس های زشتی بر تن میکند. همه جان کرازینسکی را برای انتخاب چنین همسر زیبایی تشویق کردند، ولی اگر از ما سؤال بکنید این دو برای هم ساخته شده اند!
۵. اَمبِر هِرد

امبر وقتی در کل جهان به شهرت رسید که با جانی دپ مزدوج شد، زیرا جانی مدتها بود که مجرد بود. و مهمتر اینکه وقتی شهرتش بالا زد که زندگی مشترک شان به بن بست رسید و امبر جانی را به اعمال خشونت و اذیت متهم کرد. این خانم مثل آب خوردن از همسرش طلاق گرفت و هنوز هم خبرهای زیادی برای رسانه ها و مطبوعات می سازد. امبر فرزندی محبوب است، ولی ظاهر گیراای ندارد و در واقع خیلی هم متوسط به چشم مییاید.
عکس شماره ۱۱ ⇩عکس ستاره هایی که در خوب ترین حالت، قیافه متوسطی دارند!
وقتی برای دوربین ها به قیافه اش نمی رسد، کاملاً معلوم است که موهای کم پشت بلوند، دندان های جلوی بلند اسبی و ویژگی های نازیبایی در چهره اش دارد. قد بلندش هم مددی به او نمی کند، زیرا طوری قدم میزند که انگار هنوز به قد کشیدنش عادت نکرده است! جانی همیشه تیپ خاصی مانند وینونا رایدر، جنیفر گریه کن و ونسا پارادی را می پسندید، و وقتی هرد را برگزید همه تعجب کرده بودند که چرا استایلش را شکسته است.
۴. تیلور سوئیفت
در زیبایی و جذابیت ظاهر سوئیفت شگفت انگیز اغراق شده است، زیرا او با آقایان زیادی دیده شده و این بدان معنا نیست که زیبایی اش بی عیب و نقص است. در واقع تا حدودی چهره اش خنده دار نیز هست! چشم های تیلور زیادی برای صورتش ریز هستند و زاویه عجیب و غریبی دارند. گونه هایش نیز زیادی بالا هستند که به چهره او شکل مربعی داده اند. لب پائینی اش هم خیلی پر تر از لب بالائی اش است که چندان جالب نیست. حتی اندامش نیز مددی به بهتر شدن ظاهرش نمی کند، زیرا اندامش برای پسرها است.
عکس شماره ۱۲ ⇩عکس ستاره هایی که در خوب ترین حالت، قیافه متوسطی دارند!
معتقدیم خودش هم چنین فکری کرده که به تازگی جراحی بالاتنه به انجام رسانده است! شرط می بندیم که این تنها عمل جراحی پلاستیک نبوده که این خانم به انجام رسانده است. احتمالاً تا سال آینده همین موقع شاهد خواهیم بود که او جراحی پائین تنه و لیفت ابرو هم می کند. ولی نازیباترین چیز در رابطه با تیلور سوئیفت شخصیت اوست. متأسفانه او سوپراستاری با کبر و غرور بینهایت است و رفتار او با نامزدهایش، ننگین است، زیرا برای مدتی با آنها سرگرم شده و خیلی زود حوصله اش سر می رود و آنها را ول میکند. دیگر همه او را می شناسند!
۳. جسیکا آلبا
جسیکا آلبا خیلی وقت پیش باید از یاد برده میشد. تنها دلیل اینکه هنوز هم از او در خبرها چیزهایی می شنویم کمپانی اوست. مدتها پیش آلبا بازیگر کامیابی در سینما بود و مردمان یادشان رفته که آلبا ظاهری کاملاً عادی دارد ولی به شدت تصویر و عکسهایش فتوشاپ می شوند. پس از به جهان آوردن دو فرزند، او دیگر اندام لاغر زمان بیست و چندین سالگی اش را ندارد.
عکس شماره ۱۳ ⇩عکس ستاره هایی که در خوب ترین حالت، قیافه متوسطی دارند!
صورتش هم کاملاً متوسط است و تشخیص او از مینکا کلی و آریانا گرانده دشوار است. همه فرزند ها همین اشتباه را در تهیه کردن چهره و ظاهر مونوکروم تکرار می کنند و تن پوست، سایه چشم و رنگ موی همه آنها در یک خانواده رنگی است که باعث می شود شروع و پایان ویژگی های صورتشان گم شود.
۲. گوئینث پالترو

پالترو در دهه نود زیبا عدم و در سال ۲۰۱۶ نیز همچنان زیبا نیست! وقتی او بیست و چندین ساله بود حداقل درخشش جوانی و کمی حرارت و جذابیت داشت. ولی حالا که آن هم نابود شده، بدترین ویژگی های صورتش رو آمده اند. او هنوز باریک و لاغر است، ولی آن وزن مادرانه هنوز مانده که تحت تأثیر بی شکلی اسکلت بدنش است.
عکس شماره ۱۴ ⇩عکس ستاره هایی که در خوب ترین حالت، قیافه متوسطی دارند!
او هنوز بلوند است، ولی موهای خوشگلش در کنار چهره ای نازیبا دیده نمی شوند. در طول این سالها انگار چهره او پهن تر شده و پیشانی اش حالا بیشتر به نظر میرسد. پالترو پشت آرایش فراوانی پوشانیده میشود که چشم های خسته و دور چشم چروکیده و کک و مک طبیعی اش را پنهان میکنند.
۱. اِمیلیا کلارک

امیلیا به لطف سریال “بازی تاج و تخت” و فیلم سینمایی “من قبل از تو” فعلاً سر زبان ها است. او چیزی دارد که در حال حاضر در صنعت سرگرمی و اکران بسیار نادر است، مردمان قبل از آنکه او را دیده باشند یا چهره اش را بشناسند، اسمش را آگاهی میدارند.
عکس شماره ۱۵ ⇩عکس ستاره هایی که در خوب ترین حالت، قیافه متوسطی دارند!
شاید هم این موضوع کاملاً عادلانه باشد، زیرا چهره او با هیاهویی که درباره اش ساخته اند سازگاری ندارد. اگر بخواهیم با صراحت نظرمان را بگوییم، او به یکی از دوقلوهای خوش قیافه تر اولسن ها شباهت دارد.
طبق استانداردهای هالیوود، قد امیلیا نیز بسیار کوتاه است و کوتاهی قدش با صورت قلبی شکل و بالاتنه گرد او، کوتاهتر دیده می شود. چشم هایش نیز زیادی برای صورتش بزرگ هستند و هر کسی چهره او را نمی پسندد.

-پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود-

تهیه کننده: سيمين ت.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر کس که گفت خاک در دوست توتياست
««« »»»
گو اين سخن معاينه در چشم ما بگو

ستاره هایی که در خوب ترین وضعیت، قیافه متوسطی دارند! (۱۵ عکس)

TT / 351 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال