کمی از این صورتی ها در چیدمان بهره گیرید (۲۱ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

کمی از این صورتی ها در دکوراسیون استفاده کنید

مردمان بسیاری اعتقاد دارند صورتی رنگی زنانه است اما در واقعیت صورتی یکی از رنگ هایی است که می توان از آن برای گیرا کردن دکوراسیون خانه استفاده کرد.
وب‌سایت اتاق: مردمان بسیاری اعتقاد دارند صورتی رنگی زنانه است اما در واقعیت صورتی یکی از رنگ هایی است که می توان از آن برای گیرا کردن دکوراسیون خانه استفاده کرد. رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی اغلب نادیده گرفته می شود، زیرا هم آنرا زننده توصیف می کنند و هم اینکه تمی کودکانه به فضای خانه می دهد.
اما زمانی همین رنگ به میزان صحیح بهره گرفته شود، مانند نمونه هایی که در شکل های زیر آورده شده، نتیجه ای بسیار فوق العاده و بسیار گیرا و جالب در پی خواهد داشت طوری که شاید خودتان هم انتظار چنین نتیجه خوبی را نداشته باشید.
معمولا خوب ترین نتیجه را کسانی می گیرند که رنگ صورتی را به صورت تاکیدی و به میزان کم در گوشه و کنار خانه بهره میگیرند. با این کار هم فضای خانه روشن می شود و هم دکوراسیونی بدور از یکنواختی و کسل کنندگی خواهید داشت.
برای مثال اگر به گل و گیاه علاقه زیادی دارید، نیازی نیست حتما گلدونهای متداول با رنگ سفید، قهوه ای یا خاکستری و تیره را برگزید، صورتی قادر هست خوب ترین جایگزین باشد. بهره گیری از سایه های پر رنگ صورتی قادر هست فضا را سریعا گیرا و زیبا نمایان کند. بخصوص اگر در واحد ساختمانی کوچولو میزیید افزودن رنگ صورتی، فضایی بسیار خوشحال و دلباز در منزلتان بوجود خواهد آورد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید

اگر در بهره گیری از رنگ صورتی در دکوراسیون اتاق های عمده خانه مانند نشیمن و پذیرایی یا آشپزخانه هراس دارید و از نتیجه کار اطمینان نمی دارید، قادر هستید این رنگ را در اتاق های پنهان از دید مانند اتاق استراحت کن شخصی خودتان یا حمام و سرویس بهداشی بهره گیرید. همانطور که در شکل زیر میبینید دیوارهای کاشی کاری شده نقش آجر این حمام به خوشگلی تمام به رنگ صورتی درآمده و ظاهری بسیار جالب و بدور از یکنواختی را در آن بوجود آورده است. برای تاکید بروی دکوراسیون مخصوص این حمام، شیر و لوله آب و حتی سردوشی از جنس فلز مس برگزیده شده که ته رنگی صورتی مانند دارد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید

در اتاق نشیمن زیر یکی از خوب ترین ایده های برای آوردن رنگ صورتی به دکوراسیون به کار گرفته شده است. برای اینکار حتما ضروری نیست دیوارهای خانه را رنگ بزنید یا به تهیه کرد مبلمان و فرش های صورتی قیمتی قیمت روی آورید، حتی گذاشتن چندین دست کوسن و بالشتک زیبا به رنگ صورتی نیز قادر هست این کار را بهتر از هر روش دیگری برای شما به انجام رساند. اگر زمینه ای که می خواهید رنگ صورتی را روی آن بکار ببرید خنثی باشد خوب ترین نتیجه را خواهید گرفت. مانند شکل زیر که مبلمان و دیوار سفید به خوشگلی با رنگ صورتی کوسن و تابلو مخلوط شده است.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید

در شکل زیر روش عالی دیگری را برای بکاربردن رنگ صورتی در اتاق استراحت کن میبینید که نتیجه آن بسیار زیبا و باکلاس شده است. صورتی مانند هر رنگ دیگری تناژهای بسیار فرق می داری دارد بنابراین پیش از انتخاب باید وقت زیادی را صرف مطالعه رنگ مد نظر خود کنید و با محیط امتحان کنید. در شکل زیر رنگ صورتی ارغوانی به صورت تاکیدی بروی یکی از دیوارهای اتاق بهره گرفته شده است. توجه داشته باشید که خود دیوار انتخابی نیز در خوشگلی کلی دکوراسیون اثربخش است، در این مورد دیوار پشت تخت استراحت کن خوب ترین انتخاب برای رنگ صورتی ارغوانی بوده است.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید

پیشنهاد داده میشود برای اتاق های پر رفت و آمد خانه اگر قصد استفاده سرتاسری از رنگ صورتی را دارید از بین تناژهای بسیار کمرنگ صورتی یا تناژهای متمایل به بنفش بهره گیرید. همانطور که در دو آشپزخانه زیر میبینید رنگ صورتی بکار رفته در یک از آنها بسیار روشن و کمرنگ بوده که اندکی هم به رنگ بژ و کرم نزدیک است اما مدل دوم از رنگ صورتی نزدیک به بنفش بهره گرفته است. با این کار هم ظاهری بسیار باکلاس و بجا خواهید داشت و هم فضا آنچنان زننده و اذیت کننده بنظر نخواهد آمد. صورتی اگر به شیوه درست در آشپزخانه بهره گرفته شود نتیجه بسیار عالی خواهد داشت طوری که همه حسرت آشپزخانه های محبوب شما را خواهند خورد.

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید
تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید
تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید

البته افردای هم یافت میشوند که کاملا خلاف جهت می روند و دوست دارند همه چیزشان فرق داشته باشد. مانند دو آشپزخانه زیر که تمامی کمد و کابینتها به رنگ صورتی درآمده اند. شاید این طرز دیزاین در نگاه شما زیبا نباشد اما توجه داشته باشید آشپزخانه جاای است که خانه دارها بیشتر وقت خود را در آن طی میکنند بنابراین تزیین دکوراسیون این مکان باید همانچیزی باشد که شما با آن راحت هستید و به آن علاقه دارید. اگر به رنگ صورتی علاقه وافری دارید، این شیوه نیز یک شیوه جالب و منحصر بفرد در دیزاین داخلی است.

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید
تصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید

در ادامه مدل های دیگر را خواهید دید:

تصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید
تصویر و عکس شماره ۱۱ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید
تصویر و عکس شماره ۱۲ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید
تصویر و عکس شماره ۱۳ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید
تصویر و عکس شماره ۱۴ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید
تصویر و عکس شماره ۱۵ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید
تصویر و عکس شماره ۱۶ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید
تصویر و عکس شماره ۱۷ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید
تصویر و عکس شماره ۱۸ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید
تصویر و عکس شماره ۱۹ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید
تصویر و عکس شماره ۲۰ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید
تصویر و عکس شماره ۲۱ ⇩تصویر و عکس کمی از این صورتی ها در دکوراسیون بهره گیرید

***************

تهیه کننده : راتين ه.

دکوراسیون و هنر در بخش خانه سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تو خانقاه و خرابات در ميانه مبين
««« »»»
خدا گواه که هر جا که هست با اويم

کمی از این صورتی ها در چیدمان بهره گیرید (۲۱ عکس)

TT / 342 — TP / 38%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال