شیخ عرب معشوق تازه آنجلینا جولی!


با دیگران به اشتراک بگذارید

شیخ عرب معشوق جدید آنجلینا جولی!

آنجلینا جولی درگیر ارتباط رمانتیک با یک شیخ عرب

آنجلینا جولی و برد پیت که دوست داشتنیترین زوج در دنیا شناخته می شوند، با داشتن ۶ بچه و بعد از ۱۲ سال زندگی مشترک، در ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۶ پیوندشان را شکستند.

به راستی چه اتفاقی برای این زوج هنرمند و محبوب افتاده است؟ آشنایی آنها به اینجا باز میگردد که ، برد پیت در سال ۲۰۰۳ بود که در فیلم «آقا و زن اسمیت» بازی کرد. در همان لحظه نقش مقابل برد پیت، نیکول کیدمن بود اما گویا برد پیت قادر نمیبود به خوبی با او مرتبط شود، به همین علت آنجلینا جولی را برای این نقش برگزیدند.

از آن زمان بود که شایعات ارتباط این دو بازیگر با هم انتشار داده شد. برد پیت در همان لحظه با جنیفر آنیستون میزیست اما ارتباط آنها رفته رفته بد و بدتر شد طوری که در سال ۲۰۰۵ از یکدیگر طلاق گرفتند. از اینجا بود که ارتباط این دو علنی شد.

طبق یک ادعا آنجلینا جولی وارد یک ارتباط رمانتیک با یک میلیونر عرب شده است که این یکی از علل طلاق او از برد پیت است.

به نقل از اسپوتنیک، «آنجلینا جولی» بازیگر نامدار هالیوود در یکی از برنامه های خیریه در خاورمیانه، معشوق میلیونر خود را کشف کرده و به او دل باخته است!

تصویر و عکس شیخ عرب معشوق تازه آنجلینا جولی!

ارتباط رمانتیک آنجلینا جولی با شیخ عرب

اسپوتنیک از معشوق تازه آنجلینا جولی با تعبیر "شیخ عرب" یاد کرده است.

Hollywood Life در همین زمینه مینگارد:آنجلینا جولی از ۶ ماه پیش با این میلیونر متأهل ۵۰ ساله (که نامش هنوز لو داده نشده) ارتباط دارد. آن دو در یک برنامه خیریه در خاورمیانه آشنایی پیدا کرده اند. آنجلینا جولی به عنوان سفیر صلح سازمان ملل، در برنامه های خیریه بسیاری شرکت می کند.

بر پایه این گزارش، آنجلینا جولی دیگر قادر نمیبود ارتباط خود را با این تاجر پوشاند. او به طور خیلی واضح در مقابل همسر خود "برد پیت" این مسأله را لو داد. این رسوایی، نتیجه ای جز "طلاق" به همراه نداشت.

شیخ عرب معشوق تازه آنجلینا جولی!

*******************

گردآوری از: فرنگيس ض.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ساقی که جامت از می صافی تهی مباد
««« »»»
چشم عنايتی به من دردنوش کن

شیخ عرب معشوق تازه آنجلینا جولی!

TT / 62 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال