اشرف:”پیریک” مربیان نوجوانان بوینس آیرس را آموزش تخصصی می دهد


رئیس کمیته آبهای خروشان قایقرانی گفت:برای آموزش تخصصی مربیان فعال در رشته اسلالوم از شنبه با حضور مربی فرانسوی دوره های تخصصی را برگزار خواهیم کرد.

کتایون اشرف در گفتگو با خبرنگار حوزه پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: آموزش مربیان نوجوانان رشته اسلالوم برای حضور در مسابقات بوینس آیرس احتیاج به یک مربی متخصص داشت که فدراسیون قایقرانی از “پیریک گسلاین “مسئول توسعه اسلالوم فدراسیون جهانی قایقرانی  ICF  دعوت به عمل آورد که وی شنبه برای مربیان در کنار پاروزنانشان ۵ کارگاه تخصصی برگزار خواهد کرد.

وی افزود: این کارگاه شامل آموزش برنامه نویسی مربیگری،آماده سازی پیست،آماده سازی ورزشکاران و غیره می شود که با ۱۵ شرکت کننده فعال در رشته اسلالوم برگزار خواهد شد و نماینده  استانهای در این دوره حضور پیدا کرده اند.

اشرف در ادامه تصریح کرد: مربیان و کسانی که قرار است تا المپیک بوینس آیرس نوجوانان رشته اسلالوم همراه ما باشند در این دوره های کارگاهی را می گذرانند.

  رئیس کمیته آبهای خروشان در ادامه خاطر نشان کرد: اردوی تدارکاتی تیم پسران و دختران همزمان با حضور “پیریک” ۲۴ مهرماه آغاز و به مدت  دوهفته ادامه خواهد داشت همچنین ۵ پاروزن  به اردوی تیم جوانان اسلالوم در رشته های کایاک و کانو دعوت شده اند .

[ منبع این خبر سایت فان.دانلودانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال