کتاب «حقیقت مجازی» رونمایی شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

کتاب «حقیقت مجازی» رونمایی شد

خبرگزاری فارس: کتاب «واقعیت جایزی» رونمایی شد

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر تعلیم و پرورش از رونمایی از کتاب «واقعیت جایزی » گزارش کرد.

به گزارش گروه تعلیم و پرورش خبرگزاری فارس، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت تعلیم و پرورش از رونمایی و توزیع کشوری کتاب جدید پخش کشف کرده « واقعیت جایزی » با همکاری مرکز ملی فضای جایزی در بین مبلغان دانش یاد گیری سر تا سر کشور با هدف توانمندسازی نیروی انسانی حوزه پرورشی و فرهنگی و ارتقای سطح علمی ایشان ، گزارش کرد.
وی اضافه کرد : این کتاب مشتمل بر شش فصل است و عناوینی نظیر دیدگاه های مقام معظم رهبری مد ظله العالی ، شناسایی و کلیات فضاهای جایزی ، اصطلاحات و طبقه بندی فضاهای جایزی ، زیانها و تهدیدها ، راهکارهای روانشناختی در مواجه با چنین زیان هایی و نیز استفاده از فرصتهای فضاهای جایزی را در بر می گیرد.

کفاش خاطر نشان کرد: سرآغاز این کتاب مزین به رهنمودهای مقام معظم رهبری مد ظله العالی درخصوص مقوله فضای جایزی اختصاص کشف کرده و به تأکیدات ایشان بر استفاده بهینه و آگاهانه از اینترنت و سایر فضاهای جایزی توجه میکند.
وی اظهار داشت: از آن مکانی که فضای جایزی در حال دگرگون ساختن سیمای زندگی روزانه جوامع ، به مخصوص قشر نوجوان و جوان است و جاذبه اینترنت باعث شده تا بسیاری از جوانان به جای تعامل تٲثیرگذار با همسالان و والدین خود، ابزارهای مرتبط با فضای جایزی را برگزینند، این رویکرد سبب ایجاد شدن انزوای اجتماعی در میان آنان شده است.

کفاش ادامه داد: هدف از تدوین چنین کتابی آشنایی با اصول و مقدمات فضاهای جایزی و نیز بررسی آسیب شناختی چنین فضاهایی جایزی است تا دانش آموزان را با آگاهی کامل به سمت و سوی استفاده صحیح از فناوری رهنمون شویم.

*ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد*

گردآوری توسط: آزادمهر چ.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به دام زلف تو دل مبتلای خويشتن است
««« »»»
بکش به غمزه که اينش سزای خويشتن است

کتاب «حقیقت مجازی» رونمایی شد

TT / 58 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال