آمادگی کمیته امداد حاجی آباد برای جمع آوری نذورات مردمی


با دیگران به اشتراک بگذارید

آمادگی کمیته امداد حاجی آباد برای جمع آوری نذورات مردمی

خبرگزاری فارس: آمادگی کمیته امداد حاجی آباد برای جمع‌آوری نذورات مردمی

مدیر کمیته امداد امام خمینی حاجی‌آباد از آمادگی این نهاد برای جمع‌آوری نذورات مردمی در ماه‌های محرم و صفر گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از حاجی آباد، مسیح الله مرادی شامگاه دوشنبه در نشست هم فکر کنی نقش احسان حسینی که با حضور کارکنان این نهاد و جمعی از مسؤولان در تالار جلسات کمیته امداد حاجی آباد تشکیل شد، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی نقش احسان حسینی را در بهره مندی از فضای معنوی ایام سوگواری محرم و صفر و به منظور مدد رسانی به محرومان به انجام میرساند.

وی هدف از اجرای این نقش را تقویت و تبیین فرهنگ احسان و دریافت نذورات مردمی شامل غذای گرم، خشک و گوشت های قربانی یا نذورات انتقادی به منظور توزیع بین مددجویان، عنوان کرد و اضافه کرد: با همکاری تعدادی از سیستم های اجرایی این نقش در سطح شهرستان به انجام رسانده میشود تا همشهریان بتوانند به سهولت نذورات خود را برای مدد رسانی به نیازمندان قرار می داری به پایگاه های امداد و مراکز درست کاری تحویل نمایند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی حاجی آباد تصریح کرد: در اجرای نقش احسان حسینی، از ظرفیت مراکز درست کاری، حسینیه ها، تکایا، هیأت های مذهبی و نیز نقش روحانیون، مبلغان و مداحان در ترغیب مردمان بهره گرفته خواهد شد.

مرادی تأکید کرد: پایگاه های کمیته امداد امام خمینی حاجی آباد و مراکز درست کاری مساجد در ایام سوگواری سالار شهیدان، آماده دریافت نذورات مردمی برای توزیع میان نیازمندان است.

وی همچنین حین اعلام آمادگی از برگزاری اجرای نقش احسان حسینی از نام نویسی حامیان نیکوکار برای حمایت مادی و معنوی از ایتام در قالب نقش اکرام و فرزندان خانواده های در بر می داری سرپرست نیازمند در نقش محسنین در هیئات مذهبی گزارش کرد و اضافه کرد: انتظار می رود سیستم های فرهنگی در اجرای این نقش با این نهاد همکاری ضروری را داشته باشند و در این زمینه خبر دهی کنند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی حاجی آباد در پایان خاطرنشان ساخت: این نقش از دهه اول محرم شروع و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

-با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد-

تهیه کننده: كامياب ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن گل که هر دم در دست باديست
««« »»»
گو شرم بادش از عندليبان

آمادگی کمیته امداد حاجی آباد برای جمع آوری نذورات مردمی

TT / 70 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال