هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاه


هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاه

داعش ، گروه تروریستی داعش
یکی از فرماندهان ارشد داعش در جریان یک عملیات پیچیده در کرمانشاه به هلاکت رسید.
تاریخ انتشار : 20 مهر 1395
بازدید : 137 نفر

هلاکت شاه مهره داعش در ایران

اواخر مرداد ماه سال جاری یک عملیات مهم اطلاعاتی – عملیاتی توسط نیروهای امنیتی – نظامی ایران در غرب کشور انجام و در جریان آن، یکی از خطرناکترین تیم های تروریستی داعش منهدم می شود.

ماجرا از این قرار بود که دو تیم تروریستی با هدفی مشخص و با عبور از مرزهای عراق از طریق کرمانشاه وارد کشور می شوند و خود را به نقطه ای در داخل مرزهای ایران در استان کرمانشاه می رسانند.

این دو تیم، یک هدف بزرگ و مهم را دنبال می کردند که در صورت تحقق این هدف، اهداف بعدی که کار عملیاتی و تروریستی بود، با امکان بیشتری انجام می شد.

هدف اصلی این دو تیم، رساندن فرمانده جدید خود به داخل خاک ایران و استقرار دادن وی در نقطه ای امن بود، کسی که به احتمال بسیار زیاد “ابوعایشه” یکی از معاونین عملیات گروهک تروریستی داعش، نام داشت.

ابوعایشه یکی از فرماندهان اصلی و بنا بر برخی اطلاعات، معاون عملیات گروهک تکفیری – تروریستی داعش بوده که پس از ناکامی تیم های تروریستی اعزامی به ایران مخصوصا تیم هایی که وزارت اطلاعات ایران در تیر ماه خبر انهدام آنها را منتشر کرد، داعش تصمیم می گیرد که او را به ایران اعزام کند تا در سطح بالاتری انجام عملیات تروریستی در کشورمان را پیگیری کند.

 داعش

 کشتن شاه مهره داعش در کرمانشاه

در جریان آن عملیات بزرگ وزارت اطلاعات، چند تیم تروریستی با مقدار قابل توجهی تجهیزات ساخت بمب کشف شد که این تیم ها قصد داشتند در 50 نقطه از تهران، عملیات بمب گذاری و انتحاری انجام دهند.

با ناکامی طرح های عملیاتی پیشین تکفیری ها در ایران، داعش تصمیم گرفته بود که کاری بزرگ انجام داده و قبل از هر چیز ساز و کار مدیریتی خود را سامان بخشیده و سپس وارد فاز انجام عملیات تروریستی در ایران شود.

چندین هفته بعد؛ آغاز عملیات

چند ماه بعد، فاز اول عملیات برای وارد شدن فرمانده جدید تکفیری ها در ایران آغاز شده و وی به همراه 2 تیم تروریستی به صورت جداگانه از طریق مرزهای غربی، وارد کشور می شود و ظاهراً همه چیز به خوبی برای این دو تیم پیش می رود.

اما در جریان فرآیند ورود یکی از تیم های تروریستی که ابوعایشه در آن تیم حضور نداشته، نیروهای قرارگاه نجف سپاه کرمانشاه با آن تیم درگیر شده و تمام اعضای تیم را در نقطه صفر مرزی به هلاکت می رساند.

اما در سوی دیگر، ابوعایشه به همراه یک تیم دیگر و از نقطه ای دیگر وارد کشور شده و بدون هیچ مشکلی در یک شهر مرزی در استان کرمانشاه، استقرار اولیه پیدا کرده و مخفی می شوند.

آنها برای اینکه ردی از خود به جای نگذارند، مجبور بودند که چند روزی در محل استقرار اولیه خود بمانند تا در یک فضای آرام، به مکان هدف برای استقرار نهایی برسند.

 داعش

عملیات تروریستی داعش در ایران

هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاه
X
سربازان گمنام امام زمان (عج)
X
سربازان گمنام امام زمان
X
ماجرای ورود راحت ابوعایشه(سرکرده داعش ) و همراهانش به ایران
X
عملیات تروریستی داعش در ایران
X
ابوعایشه
X
داعش
X
کشتن شاه مهره داعش در کرمانشاه
X
هلاکت شاه مهره داعش در ایران
X
هلاکت شاه مهره داعش
X
کشته شدن چند داعشی در کرمانشاه
X
یکی از فرماندهان ارشد داعش در یک عملیات در کرمانشاه به هلاکت رسید
X
داعش در ایران
X
عکس دستگیری داعش در کرمانشاه
X
دستگیری داعش در مترو تهران
X
تصاویر داعش در کرمانشاه
X
فیلم داعش درکرمانشاه
X
عکس پرچم داعش در کرمانشاه
X
فیلم داعش در کرمانشاه
X
فیلم دستگیری داعش در کرمانشاه
X
ساندویچ فروشی داعش در کرمانشاه

همه چیز از ابتدا زیر نظر بود
پس از استقرار اولیه ابوعایشه و نیروهایش در یکی از شهرها مرزی در استان کرمانشاه، آنها پی می برند که احتمالا محل استقرارشان لو رفته است و خانه تحت نظر نیروهای امنیتی است و اندکی بعد با مسجل شدن موضوع، همه چیز برای شان قطعی می شود که لو رفته اند.

آنها تصمیم به فرار می گیرند ولی خانه شان محاصره شده بود و به ناچار با توجه به اینکه سلاح و مهمات قابل توجهی با خود همراه داشتند، تصمیم به ایجاد درگیری می گیرند تا شاید بتوانند با این کار، راه فراری برای خود از مهلکه درست کنند. حتی در جریان درگیری، یکی از اعضای تیم تروریستی با جلیقه انفجاری، خود را منفجر می کند.

اما در جریان این درگیری تمام اعضای تیم تروریستی کشته شده و یکی از تک تیراندازان نیز موفق می شود که با شلیک گلوله فردی که احتمالا همان ابوعایشه یکی از معاونین عملیات گروهک تروریستی داعش بوده را به هلاکت برساند.

ماجرای ورود راحت ابوعایشه(سرکرده داعش ) و همراهانش به ایران

ماجرای ورود این تیم تروریستی به داخل کشور (برخلاف انهدام تیم دوم در نقطه صفر مرزی) از این قرار بود که پس از حرکت ابوعایشه و تیم همراهش از داخل خاک عراق به سوی ایران، با توجه به اشراف اطلاعاتی سنگین قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه بر تحرکات این گروه، اعضای تیم ها شناسایی شده و از همان لحظات حرکت تحت رصد دقیق قرار می گیرند.

این تروریست ها از ابتدا و حتی در مسیر حرکت نیز تحت رصد دقیق بوده و پس از رسیدن به مرز، برای اینکه نیروهای اطلاعاتی بتوانند از اهداف، امکانات، مرتبطین و . . . این تیم های تروریستی مطلع شده و حتی اعضای آن را زنده دستگیر کند، موانع سر راه تروریست ها در مرز برداشته می شود تا راحت تر وارد خاک ایران شوند.

پس از ورود نیز، تمام تحرکات این تیم تروریستی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای اطلاعاتی سپاه تحت رصد قرار می گیرد و تمام اعضای تیم شناسایی شده و اطلاعات شان تجمیع می شود.

هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاه

52
منبع : خبرگزاری تسنیم / م.ف

داعش در کرمانشاه | 3 عضو داعش در کرمانشاه کشته شدن + عکس و …

kaber.ir/?p=62560
۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دانلود فیلم و کلیپ کشتن داعشی ها در کرمانشاه درگیری مسلحانه با … به گزارش “داعش نیوز” , سرهنگ محمد کلانتری از بازداشت اعضای چند تیم از گروه …

کشته شدن چند داعشی در سومار کرمانشاه – خبر روز

khabareruz.xyz/search/?q=کشته+شدن+چند+داعشی+در+سومار+کرمانشاه
کشته شدن چند داعشی در سومار کرمانشاه. ساماندهی بازارچه مرزی سومار در اولویت قرار دارد. ساماندهی بازارچه مرزی سومار در اولویت قرار دارد کرمانشاه– استاندار کرمانشاه گفت: …

کشته شدن چند داعشی در کرمانشاه – خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=کشته+شدن+چند+داعشی+در+کرمانشاه
فارس/ مدير فوريت‌هاي پزشکي استان کرمانشاه گفت: در تصادف رخ‌داده در محور کرمانشاه به کامياران يک نفر کشته و پنج نفر ديگر زخمي شدند. صائب مدرسي امشب از وقوع …
تصاویر برای کشته شدن چند داعشی در کرمانشاهگزارش تصاویر

تصاویر بیشتر برای کشته شدن چند داعشی در کرمانشاه

کشته شدن افراد داعش در کرمانشاه محله باغ ابریشم – ایران مارکت

iranmc.in/search/?q=کشته+شدن+افراد+داعش+در+کرمانشاه+محله+باغ+ابریشم
کشته شدن افراد داعش در کرمانشاه محله باغ ابریشم … در کرمانشاه، اظهار داشت: متوجه شدیم تعدادی از نیروهای داعشی و تکفیری که مجموعا 5 نفر بودند، قصد … جاسمی ادامه داد: درگیری چند ساعته نیروهای امنیتی و اعضای گروه تروریستی و تکفیری که روز …

کشته شدن چند داعشی درکرمانشاه – ایران مارکت

iranmc.in/search/?q=کشته+شدن+چند+داعشی+درکرمانشاه
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از به هلاکت رسیدن عوامل تکفیری در این شهر و کشف جلیقه انفجاری خبر داد. … کشته شدن کودک داعشی در حین بازی با نارنجک+ تصاویر.

کشته شدن چند داعشی درباغ نی کرمانشاه – ایران مارکت

iranmc.in/search/?q=کشته+شدن+چند+داعشی+درباغ+نی+کرمانشاه
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : معاون اجتماعی نيروی انتظامی استان کرمانشاه؛ از کشته شدن فردی 30 ساله بر اثر اختلاف خانوادگی خبر داد. به گزارش …

دستگیری سه داعشی در کرمانشاه – آپارات

www.aparat.com/v/15WhU/دستگیری_سه_داعشی_در_کرمانشاه
۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آرما در ساعت ۶ صبح امروز در باغ ابریشم کرمانشاه دستگیری سه داعشی در کرمانشاه داعش , دستگیری داعشی , کرمانشاه , آرما. … کشته شدن سه داعشی (مربوط به ویدیو قبل) … دستگیری چند داعشی در کرمانشاه توسط وزارت اطلاعات ایران.

جزئیات کشته شدن چهار داعشی در کرمانشاه از زبان وزیر … – …

www.kurdpress.com/Fa/NSite/FullStory/News/?Id=112019
۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – چند رسانه اي … جزئیات کشته شدن چهار داعشی در کرمانشاه از زبان وزیر اطلاعات + عکس سرویس کرمانشاه– وزیر اطلاعات اعلام کرد یکی از هسته های وارداتی گروهک تروریستی داعش به سرکردگی یکی از امرای منطقه ای این گروه در غرب کشور …

کشته شدن ۴۵ نفر داعشی در مرز کرمانشاه – خبر روز

www.khabareruz.ir/search/?q=کشته+شدن+۴۵+نفر+داعشی+در+مرز+کرمانشاه

کشته شدن ۴۵ نفر داعشی در مرز کرمانشاه. … معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از کشته شدن یک فرد ۳۰ ساله …. یك دختر بچه داعشي چند نفر را اعدام كرد.

کشته شدن چند داعشی در سومار کرمانشاه – رهتا

www.rahta.com/q/کشته_شدن_چند_داعشی_در_سومار_کرمانشاه

استاندار کرمانشاه از رییس مجلس شورای اسلامی خواستار تصویب منطقه آزاد تجاری قصرشیرین شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه …

کشته شدن چند داعشی در سومار کرمانشاه

www.khabardown.ir/search/کشته_شدن_چند_داعشی_در_سومار_کرمانشاه
آیت الله علما: کرمانشاه مهد علم و دیانت است آیت الله محمدی عراقی: کرمانشاه در بسیاری از رشته های دانشگاهی زبانزد است زنگنه: کرمانشاه یکی از قطب های پتروشیمی …

کشته شدن چند داعشی در مرز کرمانشاه

www.khabardown.ir/search/کشته_شدن_چند_داعشی_در_مرز_کرمانشاه
آیت الله علما: کرمانشاه مهد علم و دیانت است آیت الله محمدی عراقی: کرمانشاه در بسیاری از رشته های دانشگاهی زبانزد است زنگنه: کرمانشاه یکی از قطب های پتروشیمی …

کرمانشاه | فیلم محل اختفاء و هلاکت داعشی ها در کرمانشاه – نمناک

namnak.com/هلاکت-داعشی-ها-در-کرمانشاه.p35128
رتبه: ۴٫۱ – ‏۹۴ نقد

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – کرمانشاه و فیلم درگیری با داعشی ها در کرمانشاه و هلاکت داعشی ها در کرمانشاه را در نمناک ببینید. … در ادامه فیلم مربوط به درگیری امروز با عناصر تکفیری در کرمانشاه را مشاهده می کنید. … برندهای خاص برای شیک پوش شدن شما · تشريفات عروسي و خدمات مجالس · رفع مشکلات شنوایی … داعش آنجلینا جولی کردها را کشت!

پیشروی داعش در خاک عراق/ داعش در 42 کیلومتری مرز …

andisheh-kermanshah.ir/…/979-پیشروی-داعش-در-خاک-عراق-داعش-در-42-…
روابط عمومی سپاه از انهدام چند تیم تروریستی داعش در استان کرمانشاه خبر داد … کرمانشاه .و سرپل ذهاب هروز دارن با داعشی ها به بهانه ی رزمایش دارن می جنگن . … خه ادم چرا باید کمر به کشتن ونابود کردن هم وظن خودش ببنده ؟ …. تا بچه های سپاه و نیرو انتظامی این مردای ایران هستن،داعش حتی فکر وارد شدن به ایران رو هم از سرش بیرون میکنه.

هلاکت 4 نفر از گروهک تروریستی – تکفیری داعش در …

www.ghatreh.com/…/هلاکت-نفر-گروهک-تروریستی-تکفیری-داعش-ک
۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – تکفیری داعش در استان کرمانشاه به هلاکت رسیدند. – به گزارش خبرگزاری صداوسیما”، معاونت … داعش کشته شدن مسئول اطلاع رسانی خود را تایید کرد …. شاه مهره داعشی که توسط تک تیرانداز ایرانی شکار شد+ اطلاعات منتشرنشده …

دستگیری تک‌تیرانداز داعشی در ضیافت نهار! + فیلم – …

www.mizanonline.ir/…/دستگیری-تک‌تیرانداز-داعشی-در-ضیافت-نهار-…
کشته‌ شدن 25 نظامی سعودی در جیزان + فیلم … دستگیری تک‌تیرانداز داعشی در ضیافت نهار! + فیلم · خبرگزاری … فرار تک تیرانداز داعشی در عرض چند ثانیه + فیلم.

کشته شدن ۳ داعشی در درگیری مسلحانه در کرمانشاه+ تصاویر | …

kashkan.ir/news/59944/کشتهشدن-۳-داعشی-در-درگیری-مسلحانه-در-کر/
۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در ۲ درگیری مسلحانه با تروریست‌های تکفیری در شمال‌غرب استان کرمانشاه و شهر کرمانشاه ۲ تیم تروریستی منهدم و ۳ تروریست دستگیر شدند. در پی …

کشته شدن چند داعشی در حمله هوایی آمریکا به سرت لیبی

www.yjc.ir/…/کشتهشدنچندداعشی-در-حمله-هوایی-آمریکا-به-سرت-لیب…
۳ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در حمله هوایی آمریکا به مقر تروریست‌های داعش در شمال شهر سرت لیبی، هشت نفر از عناصر این گروه به هلاکت رسیدند.

دختری که ۱۰۰ داعشی را کشت+عکس – مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/news/…/دختری-که-۱۰۰-داعشی-را-کشتعکس

۲۹ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – کلا 60 نفر داعشی در درگیریه چند روزه کشته شدم حالا این یه تنه ….. زيادي در چند سال اخير در سفر به شهرهاي كرد زبان از مهاباد و كردستان و كرمانشاه و ….. چه ربطی به آریایی داشت هر چند آفرین بر غیرت همچنین زنانی که بجای تسلیم شدن و …

جزئیات کشته شدن داعشی ها درغرب ایران – العالم

fa.alalam.ir/news/1851053
۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – العالم – مسئولان استان کرمانشاه از انهدام یک تیم انتحاری عضو گروه تروریستی تکفیری داعش در مرکز این استان خبردادند.

کشته شدن چند سرکرده نظامی داعشی در عراق – شیعه نیوز

www.shia-news.com/fa/…/کشتهشدنچند-سرکرده-نظامی-داعشی-در-عراق
۷ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – کشته شدن چند سرکرده نظامی داعشی در عراق … واحد عملیات الجزیره و البادیه نیز دیروز شنبه از کشته شدن 26 داعشی در گلوله باران توپخانه سنگین مواضع داعش … فیلم درگیری هوانیروز سپاه پاسداران با گروهک تروریستی در کرمانشاه …

انهدام گروه وابسته به داعش در کرمانشاه توسط سپاه | داعش نیوز

daesh-news.com/18774/انهدام-گروه-وابسته-به-داعش-در-کرمانشاه.html
۲۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – داعش,کرمانشاه,داعش در کرمانشاه,دستگیری اعضای داعش در کرمانشاه,اخرین اخبار از داعش,ایران,حمله داعش … اسارت داعشی ها به دست نیروهای عراقی +فیلم … گزارش یورونیوز از کشته شدن «جانِ جهادی» سلاخ داعش +فیلم … به گزارش “داعش نیوز” , سرهنگ محمد کلانتری از بازداشت اعضای چند تیم از گروه تروریستی داعش توسط …

اعلام جزئیات کشته شدن شاه مهره داعشی ها در ایران

www.tabnakkohkiluye.ir/…/اعلام-جزئیات-کشتهشدن-شاه-مهره-داعشی-ها-در…
۱۲ ساعت پیش – چندی پیش خبری مبنی بر کشته شدن گروهی از تروریست های داعشی در ایران … داعش که در جریان یک عملیات پیچیده در کرمانشاه به هلاکت رسیده است را منتشر کرد. … در جریان آن عملیات بزرگ وزارت اطلاعات، چند تیم تروریستی با مقدار …

خبرگزاری تسنیم – کشته شدن ۲۰ داعشی در حملات هوایی …

www.tasnimnews.com/…/داعشی-ها-در-حال-شکم-چرانی-به-هلاکت-رسیدند-…
فرماندهی عملیات مشترک عراق از کشته شدن 20 تروریست داعشی از جمله چند سرکرده … حمله هوایی به هلاکت 20 داعشی از جمله چند سرکرده آنها در منطقه «جزیره» الرمادی خبر داد. … درگیری نیروهای سپاه با تروریست‌ها در مرزهای کرمانشاه/ ۱۲ تروریست کشته و …

خبرهای توصیه شده | خبر فارسی

khabarfarsi.com/top_recommended_news
خبرگزاری ایسنا: چند روز پیش تصاویری از اقدام راننده یک وانت پیکان در یکی از … ارشد داعش که در جریان یک عملیات پیچیده در کرمانشاه به هلاکت رسیده است را منتشر کرد. …. چندی پیش خبری مبنی بر کشته شدن گروهی از تروریست های داعشی در ایران …

فیلم / نبرد تن به تن سرباز غیور سوری با 10 داعشی | …

qasemsoleimani.ir/article/2692.html
۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. – فیلم / نبرد تن به تن سرباز غیور سوری با ۱۰ داعشی … اونوقت باید از بریده شدن رگهای گردنتون و خرخرهاتون از بدنیا اومدنتون پشیمون بشی … چند سال پیش فرمانده نیروی دریایی آمریکا به ناوهایی که در خلیج فارس مستقر بودند دستور …. سپاه پاسداران تروریست ها را در کرمانشاه تارومار کرد +تصاویر اولیه · دستگیری …

تصاویر/ جلاد «داعش» را بشناسید (+۱۸) | فرهنگ نیوز

www.farhangnews.ir/content/67810
۲۶ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. – … حمایت مالی می‌شوند و به همین جهت در چند ماه اخیر با یکدیگر درگیر شده‌ و تلاش …. ما ایرانیان داعشی های که وارد خط قرمز ما بشن همان کاری میکنیم که سید علی فرمان بده ….. اسلام آباد , کرمانشاه, تا بخواد به تو برسه چیزی ازشون نمونده هنوز مریم حیدر ….. و در ثانی ما از کشته شدن باکی نداریم چرا که به دیدار رسول خدا می رویم .

– جزییات کشته‌شدن چهار داعشی در کرمانشاه از زبان وزیر …

anarpress.ir/politics/79380/1395/05/27
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – جزییات کشته‌شدن چهار داعشی در کرمانشاه از زبان وزیر اطلاعات … از ایران می رسید واقعا معلوم نبود چه اتفاقی قرار بود بیفته و چند نفر کشته بشن.

فیلم دستگیری داعش های در کرمانشها – مطالب روز ایران و جهان

123pekh.rozblog.com/post/…/فیلم-دستگیری-داعش-های-در-کرمانشها.ht…

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – کرمانشاه | فیلم محل اختفاء و هلاکت داعشی ها در کرمانشاه – نمناک … کشته شدن داعشی در حال فرار توسط تک تیرانداز خبره ارتش! … کشته شدن داعشی ملعون توسط رزمندگان ارتش …. جزییات دستگیری چند داعشی در مناطق مرزی | ایران نیدز .

هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاه – نمناک

namnak.com/کشتن-فرماندهداعش.p37921
رتبه: ۵ – ‏ نقد

۲ ساعت پیش – هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاه. داعش ، گروه تروریستی داعش. یکی از فرماندهان ارشد داعش در جریان یک عملیات پیچیده در کرمانشاه به هلاکت رسید.

تصاویر برای هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاهگزارش تصاویر
نتیجه تصویری برای هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاه
نتیجه تصویری برای هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاه

1 ساعت قبل
نتیجه تصویری برای هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاه
نتیجه تصویری برای هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاه

تصاویر بیشتر برای هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاه

خبرگزاری تسنیم – “ابوعایشه”؛ شاه مهره‌ داعشی که توسط تک …

www.tasnimnews.com/…/ابوعایشه-شاه-مهره-داعشی-که-توسط-تک-تیراندا…
۱۹ ساعت پیش – خبرگزاری تسنیم، ماجرای هلاکت یکی از فرماندهان ارشد داعش که در جریان یک عملیات پیچیده در کرمانشاه به هلاکت رسیده است را منتشر کرد.

هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاه | دمادم

damadam.ir › اخبار › نمناک › گوناگون
۱ ساعت پیش – یکی از فرماندهان ارشد داعش در جریان یک عملیات پیچیده در کرمانشاه به هلاکت رسید. کشتن شاه مهره داعش در کرمانشاه عملیات تروریستی داعش در ایران .

ماجرای هلاکت فرمانده داعشی بدست تک‌تیرانداز ایرانی در …

otaghkhabar24.ir/news/66863
۱۹ ساعت پیش – ماجرای هلاکت یکی از فرماندهان ارشد داعش که در جریان یک عملیات پیچیده در کرمانشاه به هلاکت رسیده است را منتشر کرد.

هلاکت یکی از فرماندهان ارشد داعش در کرمانشاه/ تروریست ها …

basijpress.ir/…/هلاکت-یکی-از-فرماندهانارشدداعش-در-کرمانشاه%7C-ترو…
۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – معاون امنیتی وزیر کشور از هلاکت چهار نفر و دستگیری 6 نفر از اعضای گروه تکفیری در درگیری کرمانشاه خبر داد و گفت: یک نفر از کشته‌شدگان از …

به هلاکت رسیدن فرمانده ارشد داعش در سوریه +عکس – میهن گرام

mihangram.com/akhbar-daesh-588.html
اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضای مهم داعش این بار یکی از فرمانده های ارشد گروه تروریستی تکفیری داعش به هلاکت … درگیری سپاه با تروریست ها در مرزهای کرمانشاه …

هلاکت فرمانده ارشد داعش در لبنان+عکس – مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/news/…/هلاکتفرماندهارشدداعش-در-لبنانعک…
۳۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – منابع رسانه ای لبنانی خبر از هلاکت فرمانده ارشد لبنانی تبار گروه تروریستی تکفیری داعش خبر داده اند.

هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاه | اولین ها

news.avalinha.com/post/666521.html
یکی از فرماندهان ارشد داعش در جریان یک عملیات پیچیده در کرمانشاه به هلاکت رسید.

داعش – جستجوگر اخبار تی نیوز

tnews.ir/tags/داعش

ماجرای هلاکت یکی از فرماندهان ارشد داعش که در جریان یک عملیات پیچیده در کرمانشاه به هلاکت رسیده است را منتشر کرد. به گزارش تسنیم، اواخر مرداد ماه سال… الف |۱۸:۱۰ …

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات