گردهمایی مخصوص گمرک با خودروسازان برای ازدیاد صادرات اتومبیل


با دیگران به اشتراک بگذارید

نشست ویژه گمرک با خودروسازان برای افزایش صادرات خودرو

تصویر و عکس نشست مخصوص گمرک با خودروسازان برای افزایش صادرات خودرو
گمرک با خودروسازان برای افزایش صادرات خودرو نشست ویژه‌ای به انجام رساند.

به گزارش ایسنا، این نشست همزمان با قراردادهای تازه خودروسازان با شرکای خارجی به انجام رسانده شد تا صادرات خودرو در گمرکات سریع بیشتری انجام شود. موضوع صادرات خودرو یکی از بندهای اصلی قرارداد خودروسازان با شرکای خارجی به‌شمار می‌رود.

عبدالرضا غلامی مدیرکل دفتر صادرات گمرک در این نشست با ابراز خرسندی از توافقات اخیر خودروسازان با شرکای خارجی نقل کرد: هیچ مانعی برای صادرات خودرو نیست و تشریفات گمرکی صادرات خودرو در کمترین وقت ممکن صورت می‌گیرد.

وی اضافه کرد: واردات قطعات و مواد اولیه خودروسازان نیز برای تولید و صادرات تحت عنوان واردات در مقابل صادرات دیگر تسهیلاتی است که خودروسازان می‌توانند از آن بهره گیرند و به خودروسازان تأکید کرد که از بسته حمایتی گمرک از صادرات به خوب ترین نحو بهره گیرند.

غلامی نقل کرد: تسریع در ورود موقت مواد اولیه و قطعات ماشین های صادراتی، تسریع در استرداد حقوق ورودی مواد اولیه ماشین های صادراتی و قطعات به کار رفته در صادرات و تفویض اختیار به گمرک غرب تهران جهت ایجاد انبارهای اختصاصی برای خودروسازان با توجه به اینکه خودروسازان صادرات خودرو را از این گمرک انجام می‌دهند از مهم‌ترین توافقات به دست آمده در نشست هم‌اندیشی با خودروسازان جهت تسریع در صادرات خودرو بود.

****************************

تهیه شده توسط: لاله غ.

خودرو در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بگشا بند قبا تا بگشايد دل من
««« »»»
که گشادی که مرا بود ز پهلوی تو بود

گردهمایی مخصوص گمرک با خودروسازان برای ازدیاد صادرات اتومبیل

TT / 39 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات