ماسک سودبخش برای از بین بردن خط تبسم و چین و چروک دور لب (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

ماسک موثر برای رفع خط خنده و چروک دور لب

خوب ترین ماسکهای خانگی برای رفع خط خنده و چروک پیرامون لبها

چین و چروک ، خط و خطوط از نشانه های سالخوردگی روی پوست هستند ، علامت هایی که برای هیچ کس دلپذیر و محبوب تلقی نمیشوند. گروهی به فکر جلو گیری هستند و دسته ای هم پس از ایجاد خط خنده و چروک پیرامون لب در جستجوی درمان برای هر دو گروه در این بخش ماسک های ارگانیک و شگفت انگیزی خواهیم شناساند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس ماسک موثر برای رفع خط خنده و چروک دور لب

درمان خانگی چروک دورلب و رفع خط خنده

ماسک رفع با سرعت خط خنده و ضد چروک دور لب با لیمو

از میوه ها هم قادر هستید برای برطرف کردن خط خنده بهره گیرید. یک لیمو را نصف کنید و روی پیرامون دهان بمالید. حتی قادر هستید به مکان لیمو آبلیمو را برای برطرف کردن خطوط خنده خود مصرف بکنید. این کار یکی از خوب ترین راه های خلاصی ازخطوط عمیق خنده است. اسیدی که در آبلیمو وجود دارد، به سفت شدن پوست یاری رسانده و قادر هست چین و چروک پیرامون دهان را که به مرور وقت پیش مییاید، از بین ببرد. در واقع غلظت بالای ویتامین C در لیمو به خنثی شدن رادیکال های آزاد یاری میرساند. حتی قادر هستید آبلیمو را با آب پرتقال ترکیب نموده و روی نواحی که چروک دارد، ماساژ دهید. این دو میوه به اندازه کافی ویتامین تولید می کنند که از ایجاد چین و چروک پیش گیری می کند.

ماسک درمان خانگی خط خنده ضد چروک دور لب با زیتون

ماسک صورت یکی از سهلترین و اثرگذار ترین درمان های خانگی برای خلاصی از خطوط خنده است. به همین علت بهتر است ماسک روغن زیتون و دانه کدو تنبل را حتما آزمایش کنید. کافی است دانه کدو تنبل را در روغن زیتون بریزید و له کنید. بعد این مخلوط را روی خط خنده بمالید. این درمان یکی از خوب ترین درمان ها برای برطرف کردن خطوط پیرامون دهان است. کار ساده تری که قادر هستید به انجام رسانید این است که فقط روغن زیتون را روی لب ها و پیرامون دهان بهره گیرید و شب تا صبح قرار بدهید روی پوست و لب های تان باقی بماند تا چین و چروک های عمیق پیرامون دهان را پنهان بکند.

ماسک ضد چروک دور لب با سفیده تخم مرغ

ماسک سفیده تخم مرغ یکی از خوب ترین ماسک ها برای سفت شدن پوست پیرامون دهان است. برای این کار قادر هستید سفیده تخم مرغ را با روغن نارگیل به صورت بمالید و قرار بدهید روی صورت خشک شود و تا حدود ۲۰ دقیقه بماند. این ماسک یاری میرساند پوست توانایی ارتجاعی خودش را حفظ کرده و از چین و چروک و افتادگی پوست پیرامون دهان جلو گیری کند. در این ماسک روغن نارگیل به عنوان یک مرطوب کننده عمل کرده و از بی آب شدن پوست پیش گیری می کند. اگر روغن نارگیل در اختیار نداشتید قادر هستید سفیده تخم مرغ را به تنهایی روی صورت بمالید و پس از خشک شدن با آب نیم ولرم بشویید. سفیده تخم مرغ را همچنین قادر هستید با یک قاشق رستوران عسل ترکیب نموده و ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی صورت بمالید و بعد با آب گرم شست وشو دهید.

ماسک ضد چروک دور لب با آووکادو

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس ماسک موثر برای رفع خط خنده و چروک دور لب

ماسک آووکادو روش عالی برای رفع خط خنده و چین و چروک پیرامون لبها

آووکادو سرشار از ویتامین E است که پوست را مرطوب می کند. ترکیب آووکادو له شده، عسل و زرده تخم مرغ یک ماسک بوجود مییاورد که برای برطرف کردن خطوط ریز پیرامون دهان می توان از آن بهره گرفت. این ماسک را ۲۰ دقیقه روی خطوط خنده گذارید. آووکادو بر رطوبت و چین و چروک پوست اثر دارد در حالی که تخم مرغ و عسل گردش خون را در پوست زیاد میکند. همان طور که گفته شد ویتامین E برای برطرف کردن خطوط خنده نقش می دارد اگر نخواستید از آووکادو بهره گیرید، قادر هستید روغن ویتامین E را پیرامون دهان بهره گیرید. این روغن هم باید حدود ۱۰ دقیقه روی پوست بماند و بعد با آب گرم شسته شود.

ماسک ضد چروک دور لب با روغن نارگیل برای پاکسازی خط خنده

یکی از درمان های عالی برای کاستن از چین و چروک پیرامون دهان ماساژ با روغن نارگیل است. بهره گیری از آن بسیار راحت است؛ کافی است مناطقی که دچار خط شده پیش از به تختخواب رفتن با روغن نارگیل ماساژ دهید. روغن نارگیل یک آنتی اکسیدان طبیعی و مرطوب کننده است که چین و چروک را از بین برده و رادیکال های آزاد را دفع می کند. همان طور که گفته شد از ویتامین E موجود در این روغن قادر هستید برای درمان خطوط خنده بهره گیرید.

ماسک ضد چروک دور لب با زردچوبه خوب ترین روش رفع خط خنده

زمانی سندار تر می رود، پوست کم کم خشک می شود و همین خشکی باعث بروز خطوطی در پیرامون دهان و البته پیرامون چشم می شود. خمیری که از پودر زردچوبه و آب نیشکر حاصل میشود، یکی ازبهترین داروهای خانگی برای کاهش چین و چروک پیرامون دهان و خط خنده است. این ماسک را روی خطوط ریز پیرامون دهان بزنید و قرار بدهید خشک شود. پس از ۲۰ دقیقه قادر هستید به آسانی آن را بشویید. همچنین مالیدن ترکیبی از زردچوبه و مقدار کمی خامه روی پوست، بافت پیرامون دهان را نرم و انعطاف پذیر می کند. فقط حواس تان باشد که زردچوبه زیاد روی پوست تان نماند چون امکان می دارد روی رنگ پوست صورت اثر قرار بدهد.

ماسک رفع خط خنده و ضد چروک دور لب با عسل و انگور

خط هایی که پیرامون دهان تان به وجود آمده اگر چندان عمیق نیست، قادر هستید زود به دادش برسید. یکی از ماسک هایی که برای برطرف کردن خطوط خنده بسیار اثرگذار است، ترکیب عسل، روغن اتم انگور، ماست و چای سبز است. مواد نقل شده را خوب با هم ترکیب نمایید و روی خطوط خنده و حتی پیرامون چشم که چین و چروک دارد، بمالید. قرار بدهید این ماسک ۲۰ دقیقه روی صورت بماند و بعد بشویید.

ماسک خط خنده و ضد چروک دور لب میوه ای

آگاهی میدارید که میوه ها فیبر بالایی دارند و یکی از علل ایجاد خطوط خنده خشک شدن پوست است؛ بنابراین بهره گیری از آبمیوه ها قادر هست کمک زیادی در جلو گیری از این اتفاق کند. کافی است آب آناناس و سیب روی صورت بمالید. این دو میوه بهترین گزینه ها برای حذف چین و چروک های عمیق صورت بوده و جزء خوب ترین راهکارها برای برطرف کردن یا کاستن از خطوط خنده تلقی میشوند. بهتر است این ترکیب را حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی صورت گذارید و بعد با آب سرد بشویید یا حتی پیشنهاد داده میشود تا ساعت ها این کار را نکنید.

ماسک ضد چروک دور لب با بلغور جو برای رفع خط خنده

بلغور جو یکی از مفیدترین موادی است که برای تغذیه پوست صورت می توان از آن بهره گرفت. اگر می خواهید از این خوراکی ماسکی برای خط خنده بهره گیرید، بهتر است مقداری از آن را با شیر، ماست، گلاب یا حتی آب ترکیب نموده و خوب هم بزنید تا حالت خمیری یابد. این خمیر را به آرامی پیرامون و روی خطوط خنده بمالید و مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه منتظر مانید. پس از گذشت این مدت صورت تان را با آب ولرم بشویید.

آب رسانی به پوست برای رفع چروک پیرامون لب و خط خنده

ژل آلوئه ورا یک عامل مرطوب کننده پوست است و قادر هست برای درمان خط خنده به کار گرفته بشود. ژل آلوئه ورا را قادر هستید از برگ آن گرفته و به آرامی روی چین و چروک های پیرامون دهان بمالید. این ژل بی نظیر برای کمک به نابود شدن خط خنده بهره گرفته میشود. پس از حدود ۲۰ دقیقه قادر هستید این ژل را با آب ولرم بشویید و صورت تان را خشک کنید. اگر می خواهید از این روش نتیجه ای مطلوب بگیرید، هر روز آن را تکرار کنید تا شاهد تغییرات گیراای باشید.

ماسک موثر برای رفع خط خنده و چروک دور لب

–لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد–

گردآورنده : آذرخش س.

آرایش و زیبایی در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عاشق مفلس اگر قلب دلش کرد نثار
««« »»»
مکنش عيب که بر نقد روان قادر نيست

ماسک سودبخش برای از بین بردن خط تبسم و چین و چروک دور لب (۲ عکس)

TT / 236 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال