افزایش ۲۰درصدی کمک هزینه سفر به عتبات عالیات/امکان سفر ۱۰ هزار بازنشسته


با دیگران به اشتراک بگذارید

افزایش ۲۰درصدی کمک هزینه سفر به عتبات عالیات/امکان سفر ۱۰ هزار بازنشسته

خبرگزاری فارس: افزایش ۲۰درصدی مدد هزینه سفر به عتبات عالیات/امکان سفر ۱۰ هزار بازنشسته

مدیرکل اجتماعی فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مدد هزینه سفر به عتبات عالیات با افزایش ۲۰ درصدی از پنج میلیون ریال به شش میلیون ریال رسیده است.

عباس رشیدی در مکالمه با خبرنگار اجتماعی فارس از افزایش ۵۰ درصدی سهمیه مسافرت های سیاحتی و زیارتی بازنشستگان گزارش کرد و گفت: سال گذشته ۹۰ هزار سهمیه برای مسافرت های سیاحتی و زیارتی بازنشستگان حدس زده شده بود که امسال به ۱۵۰ هزار نفر افزایش یافت.

وی اضافه کرد: هدف از برگزاری مسافرت های سیاحتی و زیارتی مخصوص بازنشستگان و مستمری بگیران، پرکردن اوقات فراغت بازنشستگان، ایجاد روحیه نشاط و شادمانی در بین بازنشستگان و پیش گیری از کم تحرکی این قشر ارجمند است.

وی از افزایش ۲۰ درصدی مدد هزینه مسافرت های سیاحتی و زیارتی بازنشستگان خبرداد و گفت: مدد هزینه این سفرها از دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به سه میلیون ریال افزایش کشف کرده است تا بازنشستگان بتوانند در سه مرحله از سهمیه این سفرها بهره مند شوند.

رشیدی اظهار داشت: بازنشستگان کل کشور قادر هستند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری نام نویسی و از سهیمه مسافرت های سیاحتی و زیارتی بهره گیرند.

مدیرکل اجتماعی فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه فراهم کردن امکان اعزام به عتبات عالیات از برنامه های فرهنگی مخصوص بازنشستگان در سال جاری است، اضافه کرد: مدد هزینه سفر به عتبات عالیات با افزایش ۲۰ درصدی از پنج میلیون ریال به شش میلیون ریال رسیده است.

رشیدی ادامه داد: سفر بازنشستگان به عتبات عالیات، از طریق شرکت های نکته تأیید سازمان حج و زیارت امسال برای پنج هزار بازنشسته با همراه انجام می شود و تا سقف ۱۰ هزار نفر نیز قابل افزایش است.

****براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد****

نگارش از: راتين ه.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

همين که ساغر زرين خور نهان گرديد
««« »»»
هلال عيد به دور قدح اشارت کرد

افزایش ۲۰درصدی کمک هزینه سفر به عتبات عالیات/امکان سفر ۱۰ هزار بازنشسته

TT / 41 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال