اعزام بیش از ۱۸۰۰ دانش آموز کهگیلویه ای به راهیان نور جنوب کشور


با دیگران به اشتراک بگذارید

اعزام بیش از ۱۸۰۰ دانش آموز کهگیلویه ای به راهیان نور جنوب کشور

خبرگزاری فارس: اعزام بیش از 1800 دانش‌آموز کهگیلویه‌ای به راهیان نور جنوب کشور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه گفت: بیش از ۱۸۰۰ دانش‌آموز شهرستان طی هفت مرحله به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

سعید برومندزاده امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در کهگیلویه اظهار داشت: امسال یک هزار و ۸۸۶ دانش آموز متوسطه و دبیرستان به راهیان نور جنوب کشور اعزام می شوند.

برومندزاده با بیان اینکه این تعداد دانش آموز طی هفت مرحله راهی مناطق جنگی می شوند، اضافه کرد: ۴۳ سیستم اتوبوس کار جابه مکانی قافله های راهیان نور را به انجام میرسانند.

وی بیان کرد: ۸۶۶ خواهر و ۱۰۲۰ برادر طی هفت مرحله به اردوی راهیان نور دانش یاد گیری اعزام خواهند شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه راهیان نور را خوب ترین فرصت برای آشنایی دانش آموزان با رشادت های رزمندگان پاسداری مقدس آگاهی داشت و تصریح کرد: نخستین گروه دانش یاد گیری روز پنج شنبه ۲۲ مهرماه از سپاه ناحیه اعزام خواهند شد.

وی اضافه کرد: ۲۰۳ دانش آموز سهمیه بخش دیشموک و ۲۸۴ نفر نیز از بخش چاروسا برای اعزام به مناطق عملیاتی جنوب حدس زده شده است.

برومندزاده راهیان نور را برای توسعه و تقویت حرکت عظیم فرهنگی،تربیتی و به منظور آشنایی دانش اموزان با فرهنگ،معارف و ارزش های پاسداری مقدس و شهیدان عنوان کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه مدت این اردوها را چهار روز آگاهی داشت و تصریح کرد: در این کاروان ها از راویان جبهه برای خاطره گویی و روایت پاسداری مقدس بهره گرفته خواهد شد.

-براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد-

تهیه کننده: پدرام ض.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خوش نازکانه می‌چمی ای شاخ نوبهار
««« »»»
کشفتگی مبادت از آشوب باد دی

اعزام بیش از ۱۸۰۰ دانش آموز کهگیلویه ای به راهیان نور جنوب کشور

TT / 32 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال