حمایت جدی شهرداری رودهن از هیأت های مذهبی


با دیگران به اشتراک بگذارید

حمایت جدی شهرداری رودهن از هیأت های مذهبی

خبرگزاری فارس: حمایت جدی شهرداری رودهن از هیأت‌های مذهبی

شهردار رودهن از کمک شهرداری به هیأت‌های مذهبی گزارش کرد و گفت: کمک به هیأت‌های عزاداری حسینی وظیفه‌ای اعتقادی است.

مهدی کچویی در حاشیه بازدید از هیأت های مذهبی در رودهن در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران، خلال تسلیت به عالیت فرارسیدن تاسوعای حسینی اظهار کرد: پیش از آغاز ماه محرم، نشست هماهنگی با مسؤولان و هیأت امنای هیأت های مذهبی در رودهن به انجام رساندیم.

وی ادامه داد: مقرر شد شهرداری با حمایت شورای اسلامی شهر رودهن تا مکانی که قادر هست به هیأت های مذهبی یاری رساند و از هر لحاظ خدمات خود را پیشنهاد کند.

شهردار رودهن تصریح کرد: لکه گیری آسفالت، انجام خط کشی برای تأمین امنیت عزاداران و… از اقداماتی بود که شهرداری در این چندین زمان انجام داده است.

وی افزود: این خدمات نه تنها در معابر عمده بلکه در معابر فرعی رودهن هم ارائه شده است.

کچویی نسبت به پخش تصویر و عکس یک کارگر با نوشته «کارگران شهرداری یزید نیستند و آشغال نریزیم» واکنش نمایان کرد و بیان کرد: عزاداران قرار می داری ابتدا به مکان عزاداری اهمیت می دهند و آن مکان باید فاقد زباله باشد.

وی افزود: عزاداران قرار می داری حتی به نیروهای خدمات شهری در این شب ها یاری میرسانند و به هر طریقی که قادر هستند حامی این عزیزان زحمت کش هستند.

شهردار رودهن گفت: به منظور خدمات منتقل کنی خوب تر و بیشتر به شهروندان، خدمات شهر را تا پاسی از شب ادامه خواهیم داد تا هیچ جاای در رودهن محل تجمع زباله ها نشود.

کچویی افزود: گاهی برخی از افرادی که قصد تخریب شهر را دارند، به پرتاب زباله به خیابان اقدام می کنند که فقط کار نیروهای خدماتی را بالا خواهد برد.

وی با بیا اینکه نظافت منطقه بر عهده این قشر زحمتکش جامعه است، گفت: همه باید با توسل به حضرت ابوالفضل(ع) خوبی و کمک به یکدیگر را بیاموزیم و به فکر دیگران باشیم.

—با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد—

گردآورنده : فرزين ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر ز مسجد به خرابات شدم خرده مگير
««« »»»
مجلس وعظ دراز است و زمان خواهد شد

حمایت جدی شهرداری رودهن از هیأت های مذهبی

TT / 47 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال