رتبه سوم سوادکوه در سر شماری نفوس و مسکن مازندران


با دیگران به اشتراک بگذارید

رتبه سوم سوادکوه در سر شماری نفوس و مسکن مازندران

خبرگزاری فارس: رتبه سوم سوادکوه در سر‌شماری نفوس و مسکن مازندران

رئیس ستاد سر‌شماری نفوس و مسکن سوادکوه با اشاره به مشارکت ۲۵ درصدی مردمان سوادکوه در سر‌شماری نفوس و مسکن از کسب رتبه سوم این شهرستان در سر‌شماری نفوس و مسکن مازندران گزارش کرد.

عبدالجواد توحیدی مقدم صبح امروز در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به برگزاری جلسات گوناگون اعضای ستاد سرشماری شهرستان سوادکوه با مسؤولان ادارات و نهاد ها، دهیاران، شهرداران، شوراها و بیان اهمیت آن در جلسات اداری و عمومی، گفت: در مهمانیها و محافل مخصوص ماه محرم نیز بر اهمیت سر شماری و لزوم مشارکت گسترده مردمان خبر دهی شد.

وی با بیان اینکه شهرستان سوادکوه رتبه سوم استان مازندران در سر شماری اینترنتی را به خود اختصاص داده است، گفت: ۲۵ درصد از جمعیت شهرستان سوادکوه شامل ۳ هزار و ۳۰۰ خانوار در سر شماری اینترنتی شرکت کردند.

رئیس ستاد سر شماری نفوس و مسکن شهرستان سوادکوه با اشاره به وجود ۱۳ هزار خانوار در شهرستان سوادکوه به برنامه ریزی های این ستاد اشاره و خاطر نشان کرد: مشارکت در نام نویسی اینترنتی سر شماری نفوس و مسکن توسط خانوار ها نکته تاکید است.

فرماندار سوادکوه به مزیت های سر شماری از طریق اینترنت اشاره کرد و اضافه کرد: در سر شماری اینترنتی نفوس و مسکن، زمان کمتری صرف می شود و فرایند نام نویسی هم کوتاه و راحت است.

توحیدی مقدم به لزوم نام نویسی در شهرستان سوادکوه برای افرادی که ۶ ماه به اضافه یک روز در شهرستان حضور دارند اشاره کرد و گفت: آمار قرار می داری نقش اساسی در برنامه ریزی ها دارد و به رشد یا کاهش غیر متعارف جمعیتی در آمار گیری حساسیت داریم.

****************************

متن از : فرامرز س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نقشی بر آب می‌زنم از گريه حاليا
««« »»»
تا کی شود قرين حقيقت مجاز من

رتبه سوم سوادکوه در سر شماری نفوس و مسکن مازندران

TT / 24 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال