ورزشکاران کردستانی در رقابت های زورخانه ای قهرمانی جهان اندونزی خوش درخشیدند


با دیگران به اشتراک بگذارید

ورزشکاران کردستانی در رقابت های زورخانه ای قهرمانی جهان اندونزی خوش درخشیدند

خبرگزاری فارس: ورزشکاران کردستانی در رقابت‌های زورخانه‌ای قهرمانی جهان اندونزی خوش درخشیدند

۳ ورزشکار کردستانی کامیاب به کسب ۴ نشان طلا و ۲ برنز در رقابت‌های زورخانه‌ای قهرمانی جهان اندونزی شدند و سکوی نخست تیمی مسابقات را از آن خود کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، دومین دوره رقابت های ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی قهرمانی جهان به میزبانی جاکارتا پایتخت اندونزی به انجام رسانده شد.

در این مسابقات بیش از ۴۰ کشور جهان حاضر بودند و ۲۰ تیم در بخش ورزش های زورخانه ای و ۲۲ تیم در کشتی پهلوانی به رقابت توجه کردند.

در پایان این رقابت ها، پیمان محمدی، هیمن میرزائی و مبین خوشگل لقا سه ورزشکاران زورخانه ای کردستانی کامیاب شدند ۴ مدال طلا و ۲ مدال برنز رقابت های زورخانه ای قهرمانی جهان اندونزی را کسب کنند.

مبین زیبالقا در بخش تیمی زورخانه ای و کباده ۲ نشان طلا را بر گردن آویخت و در کشتی پهلوانی وزن ۸۰ کیلو گرم به مدال برنز دست کشف کرد، هیمن میرزائی نیز در تیمی زورخانه ای برسکوی نخست ایستاد و مدال طلا را کسب کرد و در کشتی پهلوانی مدال برنز وزن ۶۰ کیلوگرم را بدست آورد.

همچنین پیمان محمدی ورزشکاران صاحب نام کردستانی در وزن ۹۰ کیلوگرم کشتی پهلوانی نشان زرین طلا را تصاحب کرد.

وزرشکاران ایران در بخش تیمی و کنترل ت های فردی بخش زورخانه رقابت های دنیاای ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با کسب ۱۲ نشان طلا، یک نقره و ۳ برنز در جایگاه نخست ایستادند، تیم آذربایجان جایگاه دوم تیمی را کسب کرد و تیم های کشور عراق و افغانستان به طور مشترک در جایگاه سوم تیمی ایستادند.

تیم ملی ایران با ۸ ورزشکار در مسابقات دنیاای حضور کشف کرد، سعید مرادی و مسعود ملکی به عنوان سرپرست و سرمربی قافله ایران را هدایت و همراهی کردند.

گفتنی است، دومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی” طی روزهای ۱۷ تا ۱۹ مهرماه با حضور ۳۶۵ نفر از ورزشکاران و نمایندگان کشورهای عضو این فدراسیون به انجام رسانده شد.

______________________

گردآوری از : دل آرام د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ از دولت عشق تو سليمانی شد
««« »»»
يعنی از وصل تواش نيست بجز باد به دست

ورزشکاران کردستانی در رقابت های زورخانه ای قهرمانی جهان اندونزی خوش درخشیدند

TT / 26 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال