بازدید مسؤولان از هیأت های مذهبی رودهن


با دیگران به اشتراک بگذارید

بازدید مسؤولان از هیأت های مذهبی رودهن

خبرگزاری فارس: بازدید مسؤولان از هیأت‌های مذهبی رودهن

مسؤولان رودهن به عالیت تاسوعای حسینی از هیأت‌های مذهبی رودهن بازدید کردند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شرق استان تهران، صبح امروز به عالیت تاسوعای حسینی، مسؤولان رودهن به چند گروه تقسیم شدند و به صورت آگاهی می داری، از هیأت های مذهبی بخش و شهر رودهن بازدید کردند.

فرماندار شهرستان دماوند، امام جمعه، بخشدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، مدیر تعلیم و پرورش، فرماندهان حوزه مقاومت بسیج سپاه و فرماندهی انتظامی، رئیس اداره ورزش و جوانان رودهن و … به صورت گروه های مجزا به هیأت های مذهبی در شهر و روستاهای رودهن رفتند و حین بازدید و مکالمه با مردمان، در عزاداری حضرت ابوالفضل(ع) شرکت کردند.

این بازدیدها از هیأت های مهدیه رودهن، حسینیه های شهرک کریتون، حضرت علی اکبر(ع)، قمر بنی هاشم(ع)، حسینیه حضرت ابوالفضل(ع)، انصارالحسین، سیدالشهدا(ع) شهر رودهن، حسینیه های روستای چناران، روستای گلاهک، حسینیه های شهر آبعلی و حسینیه انصارالحسین روستای مهرآباد و چند هیأت مذهبی در روستاها انجام شد و مسؤولان نیز همگام با دیگر مردمان عزادار این بخش به عزاداری توجه کردند، همچنین در حاشیه این بازدیدها به برخی از معضلات پاسخ داده شد.

ناصر محمودی فرد، فرماندار شهرستان دماوند با حضور در رودهن به برخی از هیأت های مذهبی رودهن رفت و در کنار آحاد مردمان به عزاداری پرداخت.

حمل پرچم حرم حضرت ابوالفضل(ع) به همت ستاد نو سازی عتبات عالیات در رودهن نیز انجام شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، به همت ستاد نو سازی ستاد عتبات عالیات در رودهن، پرچمی مزین به نام حضرت ابوالفضل(ع) که از حرم منزه حضرت عباس(ع) به کشورمان رسیده بود، وارد رودهن شد و در هیأت های گوناگون شهر و روستاهای رودهن گردانده شد.

****براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد****

نگارش از: مهتاب ذ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون عمر تبه کردم چندان که نگه کردم
««« »»»
در کنج خراباتی افتاده خراب اولی

بازدید مسؤولان از هیأت های مذهبی رودهن

TT / 42 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال