شهادت امام حسین(ع) الهام بخش شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم است


با دیگران به اشتراک بگذارید

شهادت امام حسین(ع) الهام بخش شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم است

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه شهادت امام حسین(ع) در راه خدا الهام‌بخش شهدای پاسداری مقدس و مدافع حرم است نقل کرد: خون امام حسین(ع) و یاران وی از دهه ۶۰ قمری به دهه ۶۰ شمسی، شهدای پاسداری مقدس و دهه ۹۰ شمسی یعنی شهدای مدافع حرم استمرار کشف کرد.

تصویر و عکس   شهادت امام حسین(ع) الهام بخش شهدای پاسداری مقدس و مدافع حرم است

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد ازرشت، سردار محمد عبدالله پور شامگاه دوشنبه در مهمانی نخستین سالگرد قمری شهادت شهید مدافع حرم تاسوعای حسینی، سجاد طاهرنیا در مسجد قدس رشت اظهار داشت: استمرار در خون امام حسین(ع) مسیری برای احیای اسلام است.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم راه شهدا را در مقام عمل ادامه دهیم بیان کرد: بر اساس حقی که شهدا بر گردن ما دارند واجب است که درباره ایشان هر چندین در چندین جمله کوتاه حرف زده شود.

عبدالله پور با بیان اینکه تدبیر خداوند در پاسخ به اعمال در راه خدا درسی بزرگ است نقل کرد: روزی که قطعنامه ۵۹۸ پذیرفته شد همگی رزمندگان از اینکه قادر نبودند فرمان امام را به درستی اجرا و دل امام(ره) را خوشحال کنند آزرده بودند.

وی خاطرنشان کرد: پذیرفتن قطعنامه از سوی امام خمینی(ره) در راه رضای خدا بود لذا خداوند همان قصرهایی را که صدام از درون آنها برای ما توطئه می کرد پس از چندین سال در تسخیر سربازان امام(ره) درآورد و راهروهای کاخ صدام در منطقه خضری اکنون مملو از تصاویر امام(ره) است.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه اگر کار برای خدا باشد خدا خودش پاسخ اعمال انسان را می دهد بیان کرد: امام حسین(ع) جانش را فدای راه خدا کرد و اسلام را نجات داد خداوند نیز تمام عالم را در اختیار او گذاشت.

عبدالله پور با اشاره به اینکه ارزش شهدای مدافع حرم و میزان عظمت و بزرگی کار آنها در حدی است که بعید به چشم مییاید به این زودی ها شناخته شود اظهار کرد: این بزرگی در حدی است که امام خامنه ای آنها را از "اولیاء الله" آگاهی داشتند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان اظهار داشت: خدا را شکر می کنیم که خون امام حسین(ع) و یاران وی از دهه شصت قمری به دهه ۶۰ شمسی، شهدای پاسداری مقدس و دهه ۹۰ شمسی یعنی شهدای مدافع حرم استمرار کشف کرد.

وی با بیان اینکه شهید طاهرنیا اسوه ایمان، شجاعت، صبر و بزرگی بود و در قالب جسمی در جهان نمی گنجید اعلام کرد: وی به شهدا و امام حسین(ع) اقتدا کرد و جان عزیز خود را داد تا اسلام و احکامش باقی بماند.

عبدالله پور با بیان اینکه درک مقام شهدا دشوار است خاطرنشان کرد: شهدا خون خود را برای اجرای احکام اسلام فدا کردند و ما در هر مقامی که باشیم اعم از روحانی، بازاری، دانشجو و ارتشی باید پاسخ شهدا را بدهیم و برای حفظ نظام کوتاهی نکنیم.

وی اضافه کرد: امیدواریم با صبر و استقامت و توکل به خدا و اطاعت از ولی فقیه این مسیر روشن را گذرانیم و جملگی در رکاب حضرت ولی عصر(عج) باشیم تا انتقام خون های منزه شهدا را بگیریم و جزو کسانی باشیم که در فتح فلسطین و سرزمین قدس نقش اساسی داشته باشیم و با استمرار راه شهدا و پیروی از منویات ولایت فقیه این مسیر روشن را به سرانجام منتقل بکنیم.

—براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد—

تهیه از : فرشيد و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

با سر زلف تو مجموع پريشانی خود
««« »»»
کو مجالی که سراسر همه تقرير کنم

شهادت امام حسین(ع) الهام بخش شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم است

TT / 55 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال