نشریه آس از پیکه عذرخواهی کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

نشریه آس از پیکه عذرخواهی کرد

نشریه اسپانیایی آس از مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا به دلیل متهم کردن او به نداشتن تعصب نسبت به تیم ملی اسپانیا، عذرخواهی کرد.

عکس   نشریه آس از پیکه عذرخواهی کرد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، روزنامه مادریدی آس روز پیش (دوشنبه) گزارشی برای متهم کردن جرارد پیکه به نداشتن تعصب نسبت به تیم ملی اسپانیا انتشار داد که در آن عنوان شده بود مدافع بارسلونا پیش از بازی ماتادورها برابر آلبانی در مرحله انتخابی جام دنیاای ۲۰۱۸، آستین تیپش را به دلیل نقش بستن پرچم اسپانیا روی آن، بریده است.

این گزارش موج منفی گسترده ای علیه پیکه به وجود آورد تا اینکه دیگر نشریه مادریدی، مارکا با انتشار تصویر و عکسی از آستین ها بریده شده لباس پیکه که نشانی از پرچم اسپانیا روی آنها عدم، خبر آس را انکار کرد. این نشریه با اعتراف به اینکه خودش هم برای قضاوت درباره پیکه عجله کرده است، کمی بعد گزارشی انتشار داد تا تعهد مدافع بارسلونا نسبت به تیم ملی کشورش را تحسین کند.

انتشار یک بیانیه توسط فدراسیون فوتبال اسپانیا نیز مشخص کرد که نه تنها پیکه بلکه سرخیو راموس، مدافع میانی رئال مادرید هم آستین های تیپش را برای بازی برابر آلبانی بریده بود.

به دنبال این موضوع، آلفردو رلانیو، دبیر نشریه مادریدی آس، روز پیش اعلام کرد از اینکه نشریه اش چنین قصه ای را درباره پیکه ساخته، آزرده است و تعهد او نسبت به ماتادورها در سال های اخیر را تحسین کرد.

رلانیو در این خصوص نگاشته است: من از پیکه به دلیل شتابزدگی که سبب شد نسخه آنلاین نشریه ما تأثیر گرفته از گاز بزن شبکه های اجتماعی، چنین خبری را درباره او انتشار دهد، عذر می خواهم. او همیشه در میان بازیکنان تیم ملی اسپانیا یک الگو بوده است، مثل بسیاری دیگر از هم تیمی هایش در بارسلونا. بارسلونا در تاریخ تیم ملی اسپانیا، همیشه نسبت به همه باشگاه های اسپانیایی بازیکنان بیشتری داشته است و این موضوع را نباید از یاد برد.

انتقادات فراوان از پیکه در مدت حضورش در اردوی تیم ملی اسپانیا سبب شد که او دو روز پیش در یک کنفرانس خبری اعلام کند که جام دنیاای ۲۰۱۸ ایستگاه پایانی حضور او در جمع ماتادورهاست.

****براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد****

نگارش از: سام ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حباب وار براندازم از نشاط کلاه
««« »»»
اگر ز روی تو عکسی به جام ما افتد

نشریه آس از پیکه عذرخواهی کرد

TT / 42 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال