حزب الله عملیات استشهادی قدس را تبریک گفت


با دیگران به اشتراک بگذارید

حزب الله عملیات استشهادی قدس را تبریک گفت

حزب الله لبنان عملیات استشهادی قدس را ضربه‌ای سخت به رژیم اشغالگر صهیونیستی آگاهی داشت.

تصویر و عکس   حزب الله عملیات استشهادی قدس را تبریک گفت

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از المنار، حزب الله لبنان در بیانیه ای عملیات قهرمانانه مصباح ابو صبیح جوان فلسطینی در شهر قدس اشغالی را که منجر به کشته و جراحتی شدن شماری از نظامیان صهیونیست شد، تبریک گفت.

در این بیانیه آمده است که عملیات شهید قهرمان ابوصبیح ضربه ای محکم به رژیم اشغالگر صهیونیستی به حساب مییاید، زیرا در امن ترین منطقه اشغالی در مرکز قدس به وقوع پیوسته است و نیروهای زبده امنیتی این رژیم هدف قرار گرفته شده اند. این امر نمایان کننده آگاهی و دقت و داشتن معرفت عمیق در چگونگی ضربه زدن به نظام امنیتی دشمن و وارد کردن ضربه ای سخت به درون آن است.

حزب الله تاکید کرد که عملیات این جوان فلسطینی بیانگر این است که ملت زنده و مجاهد فلسطین قدس را از یاد نمیبرد و در پاسداری از آن کوتاهی به خرج نمی دهد بلکه گرانبهاترین چیز نزد خود را به منظور زنده نگاه داشتن مسأله اش در وجدان امت تقدیم می کند تا آنها برای آزادی قدس و تمام سرزمینهای اشغالی فلسطین تلاش کنند.

حزب الله با اشاره بر آخرین پیام این شهید پیش از شهادت که نقل کرده بود الاقصی امانتی است در دستان شما و آن را تنها قرار ندهید اعلام کرد: این پیام باید انگیزه ای برای همه احاد امت اسلامی باشد تا نیرو و توان خود را در راه حفظ این مسجد در معرض تهدید و همه مقدسات اسلامی و مسیحی در قدس شریف، مورد استفاده قرار دهند.

حزب الله لبنان در ادامه این بیانیه این عملیات قهرمانانه را به خانواده این شهید مجاهد و صبور و به ملت مظلوم فلسطین صمیمانه تبریک گفت و خواستار همبستگی گسترده مردمان فلسطین و کشورهای عربی با مقاومت و منطق شد.

حزب الله همچنین خواستار همبستگی با خانواده این شهید بویژه فرزند وی که اشغالگران پس از افتخار او به این عملیات قهرمانانه او را بازدشت کردند و نیز وارد آوردن فشار بر دشمن برای آزادی سه سوته او شد.

سرزمین فلسطین از اوایل اکتبر سال گذشته تا کنون شاهد آغاز انتفاضه قدس و چالش بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست است و رژیم صهیونیستی از آغاز انتفاضه قدس با اتخاذ تصمیمات و اقدامات گوناگون تلاش کرده است جلوی انتفاضه قدس و موج عملیات های مقاومتی فلسطینیان در اراضی اشغالی فلسطین را بگیرد، اما همه این تلاش ها به شکست انجامیده است و این انتفاضه همچنان ادامه دارد و استراحت کن راحت را از چشمان مقامات صهیونیست گرفته است.

از آغاز انتفاضه قدس تا کنون بیش از ۲۴۰ فلسطینی به شهادت رسیده اند.

رژیم صهیونیستی طی روزهای اخیر شمار دیگری از شهروندان فلسطینی را به شهادت منتقل کرده و یا آنها را مجروح کرده است.

***********************************

نگارنده : فرشته ق.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مژده دادند که بر ما گذری خواهی کرد
««« »»»
نيت خير مگردان که مبارک فاليست

حزب الله عملیات استشهادی قدس را تبریک گفت

TT / 46 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال