سوگواری محبان سیدالشهدا (ع) در محاصره + تصاویر (۱۱ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

سوگواری محبان سیدالشهدا (ع) در محاصره + تصاویر

شهروندان دو شهرک شیعه نشین ادلب کشور سوریه که تحت محاصره گروه‌های تروریستی هستند، ایام عزاداری سالار شهیدان را گرامی داشتند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس  سوگواری محبان سیدالشهدا (ع) در محاصره + تصاویر

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد در دمشق، اهالی دو شهرک شیعه نشین الفوعه و کفریا در حومه ادلب که تحت محاصره گروههای تروریستی هستند، با سوگواری برای اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایش، شبهای عاشورا را گرامی داشتند.

شهروندان این دو شهرک محاصره طبق روال متداول با حضور در چنین مهمانی هایی، تهدید تروریستها و موشکها و گلوله تک تیراندازن را که هر روز آنها را نشانه میگیرند، به درگیری کشیدند.

اهالی کفریا و الفوعه تاکید کردند که راه امام حسین (ع) و اهل بیت ایشان را ادامه خواهند داد.

آنها همچنین تاکید کردند که ستمی و محاصره گروههای تروریستی علیه آنها، نتیجه مقاومت و مخالفت با تسلیم شدن در برابر این گروهها و حامیانشان است.

اهالی دو شهرک الفوعه و کفریا همچنین اعلام کردند که به عضویت در مکتب اهل بیت علیه السلام افتخار می کنند.

شهروندان شهرکهای محاصره شده کشور سوریه در حومه ادلب، بار دیگر تاکید کردند که خون شهدایشان هدر نخواهد رفت و آنها حق خود را از طاغوتهای زمانه گرفته و به پاسداری از دین و کرامتشان تا آخرین قطره خونشان ادامه خواهند داد.

دو شهرک الفوعه و کفریا در حومه ادلب در شمال کشور سوریه ۴۰هزار نفر جمعیت دارد که از حدود یک سال و نیم پیش تاکنون در معرض محاصره ظالمانه از سوی گروههای تروریستی جیش الفتح و احرار الشام و جبهه النصره و جند الاقصی است.

مردمان این دو شهرک در پی محاصره از سوی تروریست ها با کمبود شدید غذا، آب و دارو مواجه هستند.

اهالی دو شهرک الفوعه و کفریا علاوه بر درد و رنج طولانی و معضلات حاصل از محاصره، به طور مستمر هدف حملات موشکی، خمپاره ای تروریست ها قرار می گیرند و تک تیراندازهای تروریست، غیرنظامیان را نشانه میگیرند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس  سوگواری محبان سیدالشهدا (ع) در محاصره + تصاویرتصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس  سوگواری محبان سیدالشهدا (ع) در محاصره + تصاویرتصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس  سوگواری محبان سیدالشهدا (ع) در محاصره + تصاویرتصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس  سوگواری محبان سیدالشهدا (ع) در محاصره + تصاویرتصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس  سوگواری محبان سیدالشهدا (ع) در محاصره + تصاویرتصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس  سوگواری محبان سیدالشهدا (ع) در محاصره + تصاویرتصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس  سوگواری محبان سیدالشهدا (ع) در محاصره + تصاویرتصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس  سوگواری محبان سیدالشهدا (ع) در محاصره + تصاویرتصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس  سوگواری محبان سیدالشهدا (ع) در محاصره + تصاویرتصویر و عکس شماره ۱۱ ⇩تصویر و عکس  سوگواری محبان سیدالشهدا (ع) در محاصره + تصاویر

_________________________________

تهیه و تدوین: آذرمهر ف.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آيتی بود عذاب انده حافظ بی تو
««« »»»
که بر هيچ کسش حاجت تفسير نبود

سوگواری محبان سیدالشهدا (ع) در محاصره + تصاویر (۱۱ عکس)

TT / 95 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال