طالع بینی ۲۰ مهر سال ۱۳۹۵


با دیگران به اشتراک بگذارید

طالع بینی ۲۰ مهر سال ۹۵

تصویر و عکس سرنوشت خوانی 20 مهر سال ۹۵

امروز حوصله ندارید و به دنبال دلیل آن می گردید. سعی کنید خیلی ذهن تان را درگیر نکنید زیرا دلیل خاصی برای آن وجود ندارد.

چندین لغت برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۰ مهر متولد شده ای، تولدت مبارک! شما عاشق تولد های شلوغ هستید. دوست دارید یک کیک پر از شمع داشته باشید و با کلاهی رنگارنگ روی سر شمع های آن را فوت کنیو همه برایتان هورا بکشند. به همین دلیل بهتر است دوستان تان را فرا خوانید و خوش بگذارنید. امروز در مکانی از زندگی خود ایستاده اید که اعتماد به نفس تان افزایش یافته و ایمان تان به خود محکم شده است. حال که خدا شما را بار دیگر متولد کرده و از این که یک سال دیگر بزرگ شده اید، احساس خوبی دارید، به ندای درونی تان گوش دهید و به جای این که منتظر جواب از دیگران باشید، خود راه درست را یابید. در اواخر آذر فرصت های مالی خوبی برایتان فراهم می شود، از آن نهایت استفاده را بکنید.

متولد فروردین ماه (بره):

دغدغه شما در رابطه با گذشته تان، اشکالی نمی‌ دارد زیرا اتفاقی است که خاتمه یافته است. با اندیشیدن و تجزیه و تفسیر کردن آن تنها خودتان را اذیت میکنید. بهتر است به فکر روزهای جلو رو باشید و وقت حال خود را فدای گذشته تان نکنید. یک مسافرت قادر هست ذهن شما را از هر چیزی خالی و در نتیجه شما را برای اتفافات خوب آینده تهیه کند. به حساب بانکی های خود نگاهی بیاندازید زیرا اخیرا از آنها غافل شده اید. با یک برنامه ریزی درست قادر هستید آن مقدار پولی را که آگاهی دار احتیاج دارید، نگه دارید.

متولدین ماه اردیبهشت (گاو):

اگر چه از شریک زندگی تان کمی رانده شده اید اما این دوری موقتی است. شاید اندیشید که دوستان تان در این شرایط تنهایتان قرار داده اند اما این هم تصورات غلط ذهن شماست. اخیرا به خاطر سختی هایی که به اتمام رساندید، کمی دل نازک شده اید. سعی کنید کمی از دورمرگی هایتان دور بمانید و به خودتان استراحت دهید. طبیعت قادر هست یک منبع انرژی برایتان باشد و حالتان را بهبود بخشد. امروز دوستی با شما تماس می گیرد و شما را فرا میخواند. دعوت او را بپذیرید زیرا لحظات خوشی را در کنار آن خواهید آزمود.

متولدین برج خرداد (دوقلوها):

احساس می کنید که اتفاقات عجیبی در پیرامون تان در حال رخ دادن است. کارهای زیادی رو سرتان ریخته و اطرافیان تان از شما انتظار زیادی دارند که این موضوع نیز شما را عصبی کرده است. بهتر است در خانه نمانید. خودتان را به یک ناهار یا شام طعم دار فرا خوانید یا به تهیه کرد بروید. خواب کامل هم قادر هست حالتان را سر مکانش بیاورد. اما این را هم یادآوری کنیم که هیچ چیز ارزش ندارد که شما خودتان را برایش قربانی کنید. آرامش ذهن شما اصلی ترین اولویت زندگی تان است.

متولدین برج تیر (خرچنگ):

کارهای زیادی روی سرتان ریخته که شما را از فعالیت در شبکه های اجتماعی محروم کرده است. از یک طرفی راهی که در پیش گرفته اید درست است زیرا همین حالا وقت تلاش است و اگر فرصت هایتان را از دست بدهید، هیچ جوره جبران نمی شود. از طرف دیگر هم باید به تندرست خود اهمیت دهید. شاید حال وقت خوبی برای ایستادن و خوابیدن نباشد اما خوشی های کوچولو هم قادر هست در تغییر روحیه تان نقش داشته باشد. از مواد غذایی مصرفی خود اطمینان حاصل کنید تا انرژی مورد نیاز را برایتان فراهم کند.

متولدین مرداد ماه (شیر):

این طور به چشم مییاید که روی چرخی نشسته اید و بدون هیچ مانعی، سریع بالا، به جلو میروید. حتی فرصت این که در میان راه به چیزی چنگ بزنید هم ندارید. اما حواستان به شرایط پیرامون تان باشد زیرا امکان می دارد با یک طوفان همه آرزوهایتان نقش بر آب شود. به دنبال یک ارتباطی عاشقانه می گردید. منتظر نباشید که فردی این خواسته شما را برآورده کند، شما خودتان باید سعی کنید آنچه دلتان می خواهد را به دست آورید. جمله های عاشقانه، تهیه کرد هدیه یا حتی روشن کردن چندین شمع هم قادر هست فضا را به آن شکلی که شما دست دارید، عوض کند.

متولدین شهریور ماه (سنبله):

فردی به همسایگی شما خواهد آمد که بهتر است با او ارتباطی نزدیک برقرار کنید. اما بهتر است در این کار عجله نکنید. او این روزها سرش شلوغ است و تمرکز کافی ندارد اما به زودی فرصتی فراهم می شود تا با هم آشنایی پیدا کنید و روزهای خوشی را در کنار هم آزمایید. به فکر انجام کاری هستید اما در انجام آن تردید دارید. برای رهایی از تردیدتان با خانواده خود مشورت کنید تا دیدگاههای دیگری نیز به رویتان باز شود و با دیدی باز بتوانید خوب ترین تصمیم را بگیرید.

متولدین مهر (ترازو):

امروز امکان می دارد از کارهایتان کمی عقب بمانید و همه را با کمی تاخیر به انجام رسانید. اما قرار ندهید این موضوع شما را نگران کند و بر روند کارهایتان اثربخش باشد. از آنجا که هدف شما بلند مدت است، تاثیری منفی بر کارهایتان قرار نخواهد داد. اگر مسائل مالی ذهن تان را درگیر کرده اند، بهتر است کمی از خوشی هایتان بزنید و پول بیشتری نگه دارید. شما فردی هستید که به وعده ای هم خدا را می خواهید و هم خرما را. اما برخی مکان ها مجبورید میان آنها یکی را برگزید پس تمرکزتان را در حال حاضر بر این موضوع قرار بدهید.

متولدین آبان (عقرب):

عشق زندگی تان امروز کمی نابسامان به چشم مییاید و این موضوع روحیه شما را نیز تحت تاثیر قرار داده است. اما خوب ترین کاری که در حال حاضر قادر هستید به انجام رسانید این است که برای او یک تکیه گاه باشید. آرامش خود را حفظ کنید تا شریک زندگی تان توانسته باشد دردو دل هایش را پیش شما به زبان آورد. دوستان زیادی هم دارید که قادر هستید روی آنها حساب گشایید. به زودی تاریکی ها به پایان رسانده میشود و شما قادر هستید در روشنایی و با خیال راحت قدم بردارید.

متولدین آذر (کمان):

امروز حوصله ندارید و به دنبال دلیل آن می گردید. سعی کنید خیلی ذهن تان را درگیر نکنید زیرا دلیل خاصی برای آن وجود ندارد. این حالت شما به خاطر استرسی است که اخیرا آزموده اید. سخت نگیرید تا همه چیز به شرایط عادی خود باز گردد. امروز را خوابید و از فردا کارهای روزمره تان را از سر بگیرید. دوستی در انتظار خبری از شماست. شما نیز این را آگاهی میدارید اما در اعمال آن درنگ می کنید. توصیه ما این است که هر چه با سرعتتر با او تماس بگیرید زیرا بعضی چیزها قابل جبران نیستند.

متولدین دی (بز):

مسائل احساسی تان امروز خیلی خوب جلو نمیرود. امکان می دارد حتی اتفاقات پیرامون تان حسادت شما نسبت به شریک زندگی تان برانگیزد. اما حقیقت این است که اتفاقات آنطور که شما می بینید، نیستند. با مهار احساسات و تمرکز بیشتر قادر هستید به واقعیات پی ببرید. فقط دست از پیش داوری بردارید و صبور باشید. به زودی سفری در پیش دارید که هیجان زیادی را به زندگی تان می آورد و حتی تاثیرش را تا مدت ها بعد از آن نیز خواهد گذاشت.

متولدین بهمن (ظرف آب):

تلفنی به شما می شود که اصلا انتظارش را نداشته اید. اگر چه فردی که با شما تماس می گیرد، فرد خاصی نیست اما خبرهایی را به گوش تان منتقل خواهد کرد که از مسرت سر از پا نمی شناسید. شاید بد نباشد اطلاعات بیشتری در رابطه با آن به دست آورید سپس وارد عمل شوید. تولد یکی از دوستان تان نزدیک است. از آنجا که رابطه میان شما و او کمی شکراب شده است، بهتر است با یک هدیه او را غافلگیر سازید و به تمام دلخوری هایتان مهر باطل بزنید. زندگی کوتاه است، از آن نهایت لذت را ببرید.

متولدین اسفند (ماهی):

امروز بهتر است کمی به مسائل با زاویه دید جدی تری نگاه کنید. تصمیمات اهمیتی می داری است که امروز باید آنها را به سرانجام منتقل بکنید یا حتی قدم های اول را که بسیار اهمیتی می دارند، محکم بردارید. پیش از هر بر آن شوی ذهن تان را از مسائل گوناگون خالی کنید تا بتوانید تمرکز کامل داشته باشید. اشتباه در این راه جبران ناپذیر است. اگر میان شما و شریک زندگی تان اختلاف افتاده، امروز خوب ترین وقت است که قدم پیش قرار بدهید. با معذرت خواهی غرور شما خدشه دار نمی شود، به این دلیل که رابطه شما یک رابطه عادی نیست و ارزش آن را دارد که از خودتان بگذرید.

_________________________

تهیه و تدوین: آناهيتا د.

تازه های فال و طالع بینی در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ جناب پير مغان جای دولت است
««« »»»
من ترک خاک بوسی اين در نمی‌کنم

طالع بینی ۲۰ مهر سال ۱۳۹۵

TT / 219 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات