حمایت خاویر کلمنته از جرارد پیکه؛ شجاعت او قابل تحسین است


طرفداری-یکشنبه شب تیم ملی اسپانیا موفق شد با نتیجه 2-0 بر آلبانی در شب پر حاشیه ای که برای جرارد پیکه رقم خورد غلبه کند.

به گزارش دیلی میل، کوتاه کردن آستین بلندی که انتهای آن پرچم تیم ملی اسپانیا نقش بسته بود خشم رسانه های اسپانیایی را از این حرکت جرارد پیکه به همراه داشت، اما پس از مشخص شدن اینکه پیراهن های آستین بلند فاقد پرچم هستند جرارد پیکه را به این تصمیم وا داشت که به دلیل خستگی از جنجال های این چنینی 2 سال دیگر، یعنی در پایان جام جهانی 2018 از تیم ملی اسپانیا خداحافظی کند.

حمایت خاویر کلمنته از جرارد پیکه؛ شجاعت او قابل تحسین است
خاویر کلمنته، سرمربی اسبق تیم ملی اسپانیا در گفتگو با موندو دپورتیوو با حمایت از تصمیم جرارد پیکه مدعی شد این مدافع 29 ساله گاهی چوب شجاعت و صداقتش را می خورد:

پیکه بازیکن شجاع و صادقی است. او آنچه که احساس می کند را می گوید و این گاهی اوقات به او لطمه می زند. اگر پیکه عنوان می کند از انتقادات خسته شده و به فکر خداحافظی از تیم ملی ست، من از او به خاطر این شجاعتش تشکر می کنم.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات