عزاداری ها در شأن مکتب اهل بیت(ع) باشد


با دیگران به اشتراک بگذارید

عزاداری ها در شأن مکتب اهل بیت(ع) باشد

حوزه / مدیر مدرسه علمیه صادقیه شهر خرم آباد با تاکید بر این که عزاداری ها در شأن مکتب اهل بیت(ع) باشد، گفت:استکبار ستیزی ویژگی بارز و درس والای مکتب عاشورا به آزادگان دنیا است.

تصویر و عکس عزاداری ها در شأن مکتب اهل بیت(ع) باشد

حجت الاسلام بهروز شمسی فر در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در شهر خرم آباد با تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) و یاران با وفایش با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر والاترین هدف قیام امام حسین ع بود، گفت: ماه های محرم و صفر فرصتی مغتنم برای بیان معارف دین مبین اسلام و مکتب اهل بیت(ع) است.

وی با اشاره به اینکه پیام مکتب سرخ حسینی پیام آزادگی و استکبار ستیزی است تصریح کرد:مبلغان در ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع) و یاران با وفایش بصیرت دینی و سیاسی این مکتب را برای مردمان تبلیغ و تبیین نمایند.

مدیر مدرسه علمیه صادقیه شهر خرم آباد با اشاره به اینکه عزاداری های اهل بیت(ع) باید خالصانه و در شان مکتب آل الله باشد، اظهار داشت:عزادران یاید بدور از هر گونه بدعت،خرافه و تحریف در جهت کسب شور و معرفت حسینی قدم بردارند.

حجت الاسلام شمسی فر با بیان اینکه امروز دشمنان اسلام و تشیع با تبلیغ و گسترش شبکه ها و عرفان های کاذب سعی دارند عقاید معنوی را در جامعه بخصوص در بین جوانان کمرنگ نمایند، گفت:در عزاداری برای اهل بیت(ع) باید معارف ناب آزادگی ،مقابله با ستم و دفاع از ارزشهای دین مبین اسلام برای مخاطبان تشریح و تبییین گردد.

وی با اشاره به اینکه اگر جوانان با معارف و پیام عاشورا آشنایی پیدا کنند خوب تر قادر هستند با توطئه ها و نقشه های فرهنگی دشمنان مقابله کنند، اضافه کرد:در این خصوص مبلغان و مداحان باید با انتقال مفاهیم قرار می داری قیام امام حسین(ع) در جهت گسترش عزادرای با شور و شعور حسینی قدم بردارند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال