وقتی ب ام و M3 E30 وارد پذیرایی منزل میشود (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

وقتی ب ام و M3 E30 وارد پذیرایی خانه میشود

طوفان متیو از اوایل هفته جاری سواحل دریای کاراییب را درنوردیده و در این میان علاقمندان به خودروهای اصیل دست به کار شده اند تا خودروهای ارزشمند خود را از خسارات این طوفان نجات دهند. برخی خودروها را در گاراژهای محکم پارک کرده اند و برخی دیگر فضاهای امن را برای خودروهایشان کرایه کرده اند اما شدت علاقه به اتومبیل افرادی را مجبور به اتخاذ روش های متفاوت کرده است.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس   زمانی ب ام و M3 E30 وارد پذیرایی خانه میشود

با نزدیک شدن این طوفان به سواحل فلوریدا یکی از کاربران اینستاگرام به نام رندی ( یوزرJalilsup ) در اقدامی جالب بی ام و E30 M3 خود را مستقیما به پذیرایی خانه آورده است. بله دقیقا منظورمان همین است. این بی ام و M3 پیشنهادی برای در امان ماندن از زیان طوفان از درب عمده ساختمان به درون خانه آورده شده است.

هرچند صاحب این خودرو تا اتمام طوفان نمی‌تواند از سواری آن لذت ببرد اما می‌تواند لحظات منحصر به فردی مانند صرف یک ناشتایی عاشقانه با بی ام و را آزماید. در پایان و با فروکش کردن طوفان این بی ام و E30 مجددا به محوطه جلوی منزل بازخواهد گشت.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس   زمانی ب ام و M3 E30 وارد پذیرایی خانه میشود

اما بقیه مانند این بی ام و خوش‌شانس نبودند. و به عنوان مثال گزارش هایی از زیان رسیدن به تاسیسات پیست سرعت دیتونا شامل نورافکن ها، بلندگوها، حصارها، ورودی ها و درخت های پیرامون پیست مخابره شده است.

_______________________________

تهیه و تدوین: خشايار ت.

خودرو در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو حافظ گنج او در سينه دارم
««« »»»
اگر چه مدعی بيند حقيرم

وقتی ب ام و M3 E30 وارد پذیرایی منزل میشود (۲ عکس)

TT / 29 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال