درمانی متمایز برای سینوزیت


با دیگران به اشتراک بگذارید

درمانی متفاوت برای سینوزیت

تصویر و عکس درمانی متفاوت برای سینوزیت

سینوزیت به چه صورت به وجود مییاید انسداد و احتقان بینی، آبریزش، سردرد، درد و فشار صورت و کاهش بویایی از جمله معضلات رایج افراد مبتلا به این مریضی به حساب مییایند مبتلایان به سینوزیت نباید در معرض باد خنک قرار بگیرند و به تازگی محققین دارویی جدید برای درمان این مریضی تولید کرده اند که امید می رود این افراد را درمان کند و از رنج مریضی آن ها بکاهد .

 یک داروی امتحانی برای درمان پولیپ‌های بینی در کارآزمایی کوچولو و مقدماتی شامل گروهی از بیماران مبتلا به سینوزیت مزمن، امیدبخش نمایان ساخته شده است.

و به نقل از WebMD، دوپیلوماب که یک داروی تزریقی است برای مدد به آن دسته از بیمارانی دیزاین شده که به درمان‌های خط اول فعلی مثل کورتیکواستروییدها جواب نمی‌دهند.
مؤلف مطالعه، دکتر کلاوس بچرت، رئیس آزمایشگاه تحقیقات راه هوایی فوقانی در بیمارستان تعلیمی گنت در بلژیک نقل کرد: «بیمارانی که مریضی آنها شدیدتر است هدف درمان جدید هستند.»
او افزود: «به درمان تازه ای نیاز است، چراکه درمان‌های در دسترس فعلی، شامل گلوکوکورتیکوستروئیدهای بینی و دهانی و جراحی سینوس‌ها، اغلب برای مهار مریضی ناکافی‌اند و امکان می دارد پیامدی هم داشته باشند.»
بچرت و همکارانش یافته‌های خود را در ژورنال اجلاس پزشکی امریکایی انتشار دادند.
مؤلفان مطالعه خاطرنشان کردند که سینوزیت یک مریضی رایج است و به طور تخمینی ۱۲ درصد افراد را در ملل غربی گرفتار کرده.
بیمارانی که از سینوزیت مزمن همراه با پولیپ رنج می‌برند اغلب با علائم دیرپایی دست و پنجه نرم می‌کنند که می‌تواند شامل انسداد و احتقان بینی، آبریزش، سردرد، درد و فشار صورت و کاهش بویایی باشد.

سلامانه

*نظر يادتان نرود*

تهیه از: مهتاب ذ.

داروها در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر چه بر واعظ شهر اين سخن آسان نشود
««« »»»
تا ريا ورزد و سالوس مسلمان نشود

درمانی متمایز برای سینوزیت

TT / 42 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال