کلیپ فیلم معالجه های برطرف کردن جای جوش +پخش


با دیگران به اشتراک بگذارید

درمان های از بین بردن جای جوش

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

این روز ها جوش ها و اکنه های بیشتری نسبت به قدیم در جوانان می بینیم که این دلیل قادر هست به خاطر بلوغ و هم چنین استرس فراوان شود . جوش ها و جراحتها باعث تخریب بافتی در آن ناحیه می شوند و پس از تخریب باعث چسبندگی به لایه های دیگر پوست می گردند و این نمایان کننده این است که در سطح پوست یکسری خلل و خروش و اختلالاتی بوجود مییاورد که به شکل مکان جوش یا به اصطلاح اسکار اکنه نمود مییابد .

برای رفع مکان جوش و اسکار اکنه روش های گوناگونی وجود دارد که یکی از آنها ساب سیژن است که یک جراحی سرپایی خیلی کوچولو است که توسط ساب سیژن چسباندگی ها را میگشاییم و پس از از این که آن چسبندگی ها گشوده شد می آییم و تزریق چربی یا تزریق ژل می کنیم و آن ناخیه را صاف می کنیم .

مکان جوش

علاوه بر ساب سیژن وش های دیگری مانند آر اف فرنکشنال و میکرو نیدلینگ و سیو تو فرنکشنال هستند که ما آر اف فرنکشنال سیکرت داریم که به وسیله آر اف فرنکشنال که نیدل ها یا سوزن های طلا دارد که باعث بر طرف شدن آن چسبندگی ها و برطرف کردن اون فیبروز ها و فیبر های چسبندگی می شود و این نیز باعث می شود که پوست صافی رو برای مریض داشته باشیم

ای کار ها باید در طی یک یا دو نشست و در نهایت در سه نشست انجام شود که باعث از بین برده شدن مکان جوش یا مکان زخم شود که این عمل علاوه بر این که برای مکان جوش است برای صاف شدن مکان های مختلف و تو رفتگی ها و بیرون رفتگی های سایر اندام ها قادر هست به انجام رساند تا باعث صاف شدن پوست صورت و پوست بدن می شود .

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال