مارادونا: ایکاردی؟ من درباره خائن ها حرفی نمی زنم!


با دیگران به اشتراک بگذارید

مارادونا: ایکاردی؟ من درباره خائن ها حرفی نمی زنم!

اسطوره فوتبال آرژانتین خلال تمجید از کاپیتان کهنه‌کار رم، از صحبت درباره هموطنش در خط هجوم اینتر خودداری کرد و او را یک خائن نامید.

تصویر و عکس   مارادونا: ایکاردی؟ من درباره خائن ها حرفی نمی زنم!

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، دیه نقل کن مارادونا، ستاره سال های دور تیم ملی آرژانتین و ناپولی، به عالی ۴۰ ساله شدن فرانچسکو توتی به شیوه جالبی از او تمجید کرد و گفت که سری A باید ۴۰ بازیکن را با هم مخلوط کند تا یک توتی دیگر ساخته شود.

مارادونا که برای شرکت در یک بازی خیریه به ایتالیا مسافرت کرده است، اشاره ای هم به مصدومیت شدید آرکادیوژ میلیک، مهاجم لهستانی ناپولی داشت که به خاطر پارگی جزئی رباط صلیبی اش برای چهار ماه خانه نشین شده است.

وی گفت: من برای این فرزند لهستانی متأسفم، اما در فوتبال خیلی چیزها در یک لحظه امکان می دارد تغییر کند. از این اتفاقات رخ می دهد، اما او جوان و قوی است و برای بازگشت به مخلوط ناپولی تهیه خواهد شد.

مارادونا در تمجید از توتی ۴۰ ساله که هفته آینده به همراه هم تیمی هایش به ناپل مسافرت می کنند، اظهار داشت: توتی؟ او قادر هست تا ۵۰ سالگی هم بازی کند. در سری A چهل بازیکن ضروری است تا یکی توتی از میان آنها بیرون بیاید. برای رم بازی در خانه ناپولی کار راحتی نخواهد بود. من امیدوارم که ناپولی در صلح و آرامش قهرمان شود. امیدوارم خوب ترین تیم لیگ قهرمان شود و آن تیم قطعاً تیم (مائوریسیو) ساری خواهد بود.

کاپیتان پیشین تیم ملی آرژانتین همچنین یک بار دیگر نمایان کرد که همچنان از هموطن جوانش در اینتر، مائورو ایکاردی متنفر است. او که دشمنی اش با ایکاردی از سال ۲۰۱۳ – از وقت داستان جنجالی میان مکسی لوپس و ایکاردی – آغاز شد، در پاسخ به پرسشی درباره فرا خوانده نشدن مهاجم نراتزوری به اردوی تیم ملی آرژانتین عنوان کرد: آگاهی نمیدارم که آیا ایکاردی به تیم ملی آرژانتین فرا خوانده خواهد شد یا نه. من درباره خائن ها صحبت نمیکنم. اینجا آمده ام تا در «بازی صلح» حاضر باشم و ایکاردی هم هیچ ربطی به این بازی ندارد.

مارادونا در پایان یک بار دیگر تأکید کرد که از دست گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی پیشین ناپولی که تابستان امسال به یوونتوس پیوست، عصبانی نیست.

او تأکید کرد: من آن طور که خیلی ها می گویند، از دست ایگواین عصبانی نیستم. هر کسی قادر هست کاری که دوست دارد را به انجام رساند. البته من از شیوه نادرست پیوستن او به یوونتوس، زمانی که تست پزشکی اش را در اسپانیا به انجام رساند، متعجب شدم، چون حرکتی کاملاً بی معنی بود. این اتفاق مرا آزرده کرد. من با پدر ایگواین (خورخه) بازی کردم و او هم آگاهی میدارد که شما نباید چنین اقداماتی را به انجام رسانید. به هر حال من قصد موضع گرفتن علیه ایگواین را ندارم و معتقدم که او در یوونتوس به روند گلزنی اش ادامه می دهد.

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد —

نگارنده : پويان ذ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نه سر زلف خود اول تو به دستم دادی
««« »»»
بازم از پای درانداخته‌ای يعنی چه

مارادونا: ایکاردی؟ من درباره خائن ها حرفی نمی زنم!

TT / 72 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال