آنتیگا: اگر برنده نشوید باید منتظر تغییرات باشید


با دیگران به اشتراک بگذارید

آنتیگا: اگر برنده نشوید باید منتظر تغییرات باشید

سرمربی پیشین تیم ملی لهستان گفت: فایده ورزش این است که اگر برنده نشوید باید منتظر تغییرات باشید، با این حال من از هیچ‌کدام از تصمیماتی که گرفتم، پشیمان نیستم.

تصویر و عکس   آنتیگا: اگر برنده نشوید باید منتظر تغییرات باشید

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، فدراسیون والیبال لهستان پس از کش و قوس های فراوان، شب گذشته اعلام کرد که قصد ادامه همکاری با استفان آنتیگا، سرمربی فرانسوی تیم ملی والیبال این کشور را ندارد.

آنتیگا پس از این تصمیم فدراسیون والیبال لهستان گفت: من البته از این تصمیم عمیقاً آزرده هستم چون فعالیت کردن با این بازیکنان برایم شگفت انگیز بود. من می درخواستم سرمربی تیم ملی لهستان در مسابقات قهرمانی اروپا باشم که در هر حال نشد.

ملی بر تن کن پیشین والیبال فرانسه ادامه داد: بدون شک، اصلیترین مسئله برای لهستان، کسب مدال المپیک بود ولی با وجودی که برای رسیدن به این هدف تلاش زیادی کرده بودیم اما به سکوی المپیک نرسیدیم. این، فایده ورزش است که اگر برنده نشدید باید منتظر تغییرات باشید. با این حال من از هیچ کدام از تصمیماتی که گرفتم، پشیمان نیستم.

آنتیگا در رابطه با آینده خود گفت: نقشه هایی برای آینده خود دارم و امکان می دارد ماه آینده تصمیم خودم را اعلام کنم. من در حال حاضر به همراه خانواده ام در ورشو میزیم و خیلی راحت هستم. در حال حاضر چندین گزینه جلو روی خود دارم که به آنها مییاندیشم.

*******************

متن از : فرشته ق.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شمع سحرگهی اگر لاف ز عارض تو زد
««« »»»
خصم زبان دراز شد خنجر آبدار کو

آنتیگا: اگر برنده نشوید باید منتظر تغییرات باشید

TT / 40 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات