معرفت قیام عاشورا در سوگواره بصیرت عاشورایی تبیین شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

معرفت قیام عاشورا در سوگواره بصیرت عاشورایی تبیین شود

خبرگزاری فارس: معرفت قیام عاشورا در سوگواره بصیرت عاشورایی تبیین شود

امام جمعه سابق سرخه نقل کرد: معرفت قیام عاشورا امروز باید در سوگواره بصیرت عاشورایی تبیین شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از سمنان، حجت الاسلام والمسلمین حسین علی عربی صبح امروز با اشاره به اجرای سوگواره بصیرت عاشورایی مخصوص ماه های محرم الحرام و صفرالمظفر در استان سمنان اظهار داشت: امروز وهابیت چهره ای وابسته به اجانب دارد و می خواهد اسلام را سخیف نمایان کند و سوگواره های بصیرت عاشورایی باید پاسخ محکمی به این دسیسه ها باشد.

وی تصریح کرد: تأسیس وهابیت برای دین پاک کنی در جامعه است؛ آن ها ماهیت اسلام ناب محمدی(ص) را نشانه روی و استعمارگران در کنار استکبار دنیاای، چهره وهابیت را اینشکلی تعریف کرده اند.

امام جمعه سابق سرخه با تأکید بر اینکه وهابیت پدیدآورنده گروهک تروریستی داعش و تکفیری هاست، افزود: آنها انواع جنایات و کشتار را در جهان اسلام به نام اسلام به انجام میرسانند و با این کشتارها دنبال دین پاک کنی هستند و این موارد باید در سخنرانی های برنامه های سوگواره بصیرت عاشورایی تبیین شود.

عربی با اشاره به اینکه دشمنان معرفت قیام عاشورا را نشانه رفته اند، تصریح کرد: آن ها دامنه کشتار مسلمانان و به مخصوص شیعیان را به جریان عزاداری های امام حسین(ع) کشیده اند و برخورد با این امر نیازمند بصیرت عاشورایی است.

وی با بیان اینکه وهابیت حتی با ضیافت میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص) مخالفت دارند، افزود: دشمنان امروز می خواهند عزاداری های امام حسین(ع) را از معرفت تهی کنند و در این راه باید بصیرتمان را زیاد کنیم.

-ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد-

نگارنده: آزادمهر چ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اول ز تحت و فوق وجودم خبر نبود
««« »»»
در مکتب غم تو چنين نکته دان شدم

معرفت قیام عاشورا در سوگواره بصیرت عاشورایی تبیین شود

TT / 38 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال