وهابیت با انواع توطئه ها درصدد متزلزل کردن ساختار عزاداری امام حسین(ع) است


با دیگران به اشتراک بگذارید

وهابیت با انواع توطئه ها درصدد متزلزل کردن ساختار عزاداری امام حسین(ع) است

خبرگزاری فارس: وهابیت با انواع توطئه‌ها درصدد متزلزل کردن ساختار عزاداری‌ امام حسین(ع) است

امام جمعه آرادان نقل کرد: وهابیت با انواع فتنه‌ها و توطئه‌ها می‌خواهد ساختار عزاداری‌ امام حسین(ع) را متزلزل کند؛ آن‌ها می‌خواهند قیام عاشورا را که امروز دنیاای شده است، کم‌رنگ کنند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از سمنان، حجت الاسلام والمسلمین جلیل شریفی نیا صبح امروز با اشاره به اجرای سوگواره بصیرت عاشورایی مخصوص ماه های محرم الحرام و صفرالمظفر در استان سمنان اظهار داشت: امروز وهابیت در صف اول پیکار با ارزش های اسلامی به مخصوص عزاداری های امام حسین(ع) قرار دارد و برنامه هایی نظیر سوگواره بصیرت عاشورایی قادر هست خنثی کننده این فعالیت ها باشد.

امام جمعه آرادان تصریح کرد: وهابیت با انواع فتنه ها و توطئه ها می خواهد ساختار عزاداری امام حسین(ع) را متزلزل کند؛ آن ها می خواهند قیام عاشورا را که امروز دنیاای شده است، کم رنگ کنند.

شریفی نیا با تأکید بر اینکه آن ها می خواهند رسوم عزاداری های امام حسین(ع) را به انحراف بکشانند، افزود: وهابیان می خواهند با کم رنگ کردن ماهیت عزاداری های امام حسین (ع)، قیام عاشورا را زیر پرسش ببرند.

امام جمعه آرادان با اشاره به اینکه وهابیت می خواهد تنها از قیام عاشورا یک صورت ظاهری باقی بماند، تصریح کرد: دشمن تمام ابزارها و امکانات خود را در این راه بسیج کرده است و سوگواره های بصیرت عاشورایی مانع خوبی در مسیر تحقق اهداف شوم آنها به حساب مییاید.

شریفی نیا با بیان اینکه شبکه های به اصطلاح مذهبی ماهواره ای به اندیشه وهابیت متصل است، افزود: مقام معظم رهبری بر شیعه انگلیسی و تسنن آمریکایی تأکید دارند که وهابیت و درمجموع دشمنان اسلام روی آن ها مانورهای جدی می دهند.

امام جمعه آرادان با تأکید بر اینکه امامان معصوم (ع) و در عصر ما امام راحل و مقام معظم رهبری بر اقامه عزای امام حسین (ع) تأکیدات بسیاری دارند، افزود: مقام معظم رهبری با مشغله زیاد ساعت ها در عزاداری امام حسین (ع) می نشینند و بر عزای سیدالشهدا (ع) اشک می ریزند.

شریفی نیا با اشاره به اینکه وهابیان با انواع و اقسام شیوه ها ماهیت قیام عاشورا را نشانه رفته اند، افزود: آنها می گویند پس از هزار و ۴۰۰ سال چرا عزاداری و میگریید و تیپ سیاه بر تن کردن چه اثری دارد.

*****************

تهیه شده توسط: پاكناز ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سرشکم آمد و عيبم بگفت روی به روی
««« »»»
شکايت از که کنم خانگيست غمازم

وهابیت با انواع توطئه ها درصدد متزلزل کردن ساختار عزاداری امام حسین(ع) است

TT / 36 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال