رئیس کنگره آمریکا: از ترامپ دفاع نخواهم کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

رئیس کنگره آمریکا: از ترامپ دفاع نخواهم کرد

رئیس کنگره ایالات متحده روز دوشنبه به نمایندگان نقل کرده است که دیگر از جناب دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری پاسداری نخواهد کرد یا برای پیروزی وی تلاشی به انجام نخواهد رساند.

تصویر و عکس   رئیس کنگره ایالات متحده: از ترامپ پاسداری نخواهم کرد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از خبرگزاری فرانسه، پل رایان رئیس کنگره ایالات متحده روز پیش در سخنانی خطاب به نمایندگان تاکید کرده است که در شرایط کنونی ترجیح می دهد اکثریت حزب جمهوریخواه در کنگره را حفظ کند و دیگر از ترامپ پاسداری نخواهد کرد و تلاشی برای پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری به انجام نمیرساند.

رایان پیش از این بارها به دلیل اقدامات و اظهارات تحریک آمیز ترامپ، از وی به شدت نقد کرده است.

یک منبع آگاه که سخنان رایان را شنیده است، در این باره گفت: رایان تاکید کرد که طی ۳۰ روز آینده از ترامپ پاسداری نخواهم کرد یا برای پیروزی او در انتخابات تلاشی به انجام نمیرسانم.

ولی اشلی استرانگ سخنگوی رایان تصریح کرد: هیچ تحول تازه ای در موضع رایان در خصوص حمایت از ترامپ به وجود نیامده است. رئیس کنگره ایالات متحده طی ماه آینده همه تمرکز خود را روی حفاظت از اکثریت حزب جمهوریخواه در کنگره صرف خواهد کرد.

منبع آگاه اضافه کرد: رایان تمام انرژی خود را صرف این مساله خواهد کرد که مطمئن شود هیلاری کلینتون یک چک سفید با یک کنگره تحت مهار دموکراتها نخواهد گرفت.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال