پدیده و میزان، پورمحمدی را به مجلس کشاندند


به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، عبدالعلی میرکوهی معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دادگستری درباره حضور پورمحمدی در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهار کرد: هنوز دستور کار کمیسیون‌ های مجلس به ما ابلاغ نشده اما اگر چنین جلسه‌ای هم باشد، پیرو جلسه قبلی خواهد بود.

این مقام مسئول در وزارت دادگستری توضیح داد: پیشتر درباره سوالات آقایان پورمختار، قاضی‌پور و پژمان‌فر، جلسه تشکیل شده بود که مقرر شد بررسی‌های بیشتری صورت گیرد و مجدداً جلسه تشکیل شود.

میرکوهی توضیح داد: سوال آقای پورمختار درباره رئیس دادگساری همدان و سوال آقایان قاضی‌پور و پژمان‌فر نیز درباره پرونده موسسه مالی میزان و پدیده شاندیز است که در جلسه قبلی به صورت کلی، اطلاعات لازم ارائه شد. البته پرونده میزان تقریباً تمام و بدهی‌ها پرداخت شده است. در پرونده پدیده شاندیز هم تا کنون اقدامات زیادی صورت گرفته اما هنوز ادامه دارد.

معاون وزیر دادگستری اضافه کرد: البته در این پرونده‌ها، اصل قضیه باید توسط بانک‌ها پیگیری شود.

بررسی طرح اصلاح موادی از قانون مجازات اسلامی، لایحه موافقت‌نامه همکاری در زمینه مبارزه با جرائم سازمان‌یافته بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری لهستان، طرح ممنوعیت اشتغال به کار محکومان ناشی از تحقیق و تفحص در مشاغل حساس مدیریتی، طرح مبارزه با جرائم اقتصادی، لایحه اجازه اجاره و استملاک ابتاع دولت‌های خارجی و سازمان‌های بین‌المللی در جمهوری اسلامی ایران در کارگروه فرعی‌ بین‌الملل، لایحه نحوه برخورد با استفاده‌کنندگان غیرمجاز آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز در کارگروه فرعی حقوق جزا و بررسی لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در کارگروه فرعی حقوق خصوصی از دیگر موضوعات در دستور کار کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در هفته آینده است.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال