رئیس کنگره آمریکا: از ترامپ دفاع نخواهم کرد


به گزارش  خبرگزاری فرانسه، پل رایان رئیس کنگره آمریکا روز گذشته در سخنانی خطاب به نمایندگان تاکید کرده است که در شرایط کنونی ترجیح می دهد اکثریت حزب جمهوریخواه در کنگره را حفظ کند و دیگر از ترامپ دفاع نخواهد کرد و تلاشی برای پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری انجام نمی دهد.

رایان پیش از این بارها به خاطر اقدامات و اظهارات تحریک آمیز ترامپ، از وی به شدت انتقاد کرده است.

یک منبع آگاه که سخنان رایان را شنیده است، در این باره گفت: رایان تاکید کرد که طی 30 روز آینده از ترامپ دفاع نخواهم کرد یا برای پیروزی او در انتخابات تلاشی انجام نمی دهم.

ولی اشلی استرانگ سخنگوی رایان تصریح کرد: هیچ تغییر جدیدی در موضع رایان در خصوص حمایت از ترامپ ایجاد نشده است. رئیس کنگره آمریکا طی ماه آینده همه تمرکز خود را روی حفاظت از اکثریت حزب جمهوریخواه در کنگره صرف خواهد کرد.

منبع آگاه افزود: رایان تمام انرژی خود را صرف این مساله خواهد کرد که مطمئن شود هیلاری کلینتون یک چک سفید با یک کنگره تحت کنترل دموکراتها دریافت نخواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال