رایزنی انتخاباتی جبهه پایداری با جامعه روحانیتباشگاه خبرنگاران نوشت:

سخنگوی جبهه پیروان خط امام  و رهبری گفت: اگر جبهه پایداری محوریت جامعه روحانیت را بپذیرد، بسیار خوب است البته این مساله بستگی به نظر خودشان دارد.

 

سیدکمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری با اشاره به نوع مواجهه این جبهه با جبهه پایداری اظهار داشت: نظر جبهه پیروان و جامعه روحانیت این است، آن هایی که محوریت جامعه روحانیت را قبول دارند به مجمعی دعوت خواهند شد که در آنجا تقسیم کار صورت می‌گیرد.

وی در ادامه افزود: اگر جبهه پایداری هم این محوریت را بپذیرد، بسیار خوب است اما این مساله بستگی به نظر خودشان دارد.

سجادی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با جبهه پایداری رایزنی انتخاباتی داشته‌اید گفت: از طریق جبهه پیروان خیر اما شاید جبهه پایداری گفت‌وگوهایی را با جامعه روحانیت داشته است.

سخنگوی ستاد انتخابات شوراهای جبهه پیروان درباره تعاملات این جبهه با جامعه روحانیت گفت: آقای باهنر به طور علی‌الدوام با آیت‌الله موحدی کرمانی دیدار دارد و پیرامون دعوت از احزاب و تشکل های اصولگرایی که محوریت روحانیت را قبول دارند، رایزنی می‌کند.

برچسب ها :

این مطلب در سایت "ملی مذهبی" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات