معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه: انضباط مالی باید جزو اصول کاری دهیاران قرار گیرد


معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه: انضباط مالی باید جزو اصول کاری دهیاران قرار گیرد

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه دهیاران، بازوان دولتی به عنوان نهاد عمومی محلی در روستاها هستند، گفت: دهیاران باید در برنامه ها و کارهای متنوعی که انجام می دهند، انضباط مالی و بودجه بندی را جزو اصول مهم کاری خود قرار داده و رعایت کنند.

محمدرضا مشایخی در جلسه توجیهی حسابرسی مالی دهیاری های شهرستان که با حضور تقی کرمی، مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی، بخشداران و دهیاران شهرستان در فرمانداری میانه تشکیل شد، برگزاری جلسات آموزشی و توجیهی را در جهت اصلاح روند حسابرسی و بهبود روش های کاری، فرصتی مغتنم و موثر توصیف نموده، بر تداوم تشکیل چنین جلساتی تاکید کرده، افزود: با توجه به واریز اعتبارات به حساب دهیاران در جهت انجام امور مختلف در روستاها، دهیاران باید تلاش کنند تا هیچگونه انحرافی در مسائل مالی و بودجه بندی صورت نگیرد.

معاون فرماندار میانه سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ را موضوعی مهم کنونی در کشور عنوان نموده، بر همکاری جدی دهیاران در انجام این برنامه ملی تاکید نموده، ادامه داد: در فرصتی که برای سرشماری اینترنتی باقی مانده، دهیاران نسبت به راهنمایی، تشویق و ترغیب روستائیان برای تکمیل فرم های توزیع شده بین خانوار روستایی و شرکت در سرشماری اینترنتی اقدام کرده و از امکانات محلی که در اختیار دارند، نسبت به ثبت نام مردم استفاده کنند.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال