فیلم مطلوب خانم ترانه علیدوستی + عکس ها و تصاویر


با دیگران به اشتراک بگذارید

فیلم مورد علاقه ترانه علیدوستی + تصاویر

بانو ترانه علیدوستی که به تازگی در فیلم سینمایی مادر قلب هسته ای به کارگردانی علی احمدزاده به ایفای نقش توجه کرده و منتظر نمایش آن است به اصلاحیه ۳۰ دقیقه ای این فیلم واکنش نمایان کرد.

هنرپیشه سینما درباره سرنوشت فیلم سینمایی مادر قلب هسته ای برای نمایش اظهار کرد:خیلی برایم جالب است چون این فیلم به لحاظ قصه ای معضلی ندارد و من از اتفاقات اخیر برای این اثر تعجب می کنم.

وی اضافه کرد:نیم ساعت اصلاحیه دادن به یک فیلم، آن را از وقت قانونی اش پایین تر می آورد و این حرکت عجیبی از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد است چون هیچ فیلمی زیر ۷۴ دقیقه قادر نیست نمایش شود و ۳۰ دقیقه اصلاحیه دادن به نوعی نقض این حرف است.
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس فیلم نکته علاقه بانو ترانه علیدوستی + تصاویر
این هنرپیشه تصریح کرد:آگاهی نمیدارم، مییاندیشم معنای چنین اصلاحیه ای این است که نمی خواهند فعلا مادر قلب هسته ای نمایش شود.
علیدوستی یادآور شد:من علت این امر را نمی فهمم، چون از اینکه به کدام بخش ها اصلاحیه خورده است، خبر ندارم. امیدوارم این فیلم نمایش شود و مردمان آن را ببینند. چون فیلم نکته علاقه من است و خیلی دوستش دارم.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس فیلم نکته علاقه بانو ترانه علیدوستی + تصاویر
هنرپیشه آسمان زرد کم عمق ادامه داد:مادر قلب هسته ای فیلمی متفاوت از آثار مرسوم سینما است. این اثر فیلم عجیبی است و داستان آن ماهیت غیرواقعی دارد. یعنی رئال نیست و اگر نخواهم داستان آن را فاش بکنم باید نقل بکنیم این فیلم شوخ است.
سه شنبه ۲ تیر ماه آماده کننده مادر قلب هسته ای در مکالمه ای اعلام کرد وزارت ارشاد برای دادن مجوز نمایش به فیلم خواستار حذف ۳۰ دقیقه از اثر شده است.
بانو ترانه علیدوستی ، محمدرضا گلزار ، پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان هنرپیشهان عمده این فیلم هستند.

فیلم نکته علاقه بانو ترانه علیدوستی + تصاویر

———————————-

مسئول متن : آذربانو خ.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من به خيال زاهدی گوشه نشين و طرفه آنک
««« »»»
مغبچه‌ای ز هر طرف می‌زندم به چنگ و دف

فیلم مطلوب خانم ترانه علیدوستی + عکس ها و تصاویر

TT / 86 — TP / 29%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال