ارائه خدمات شبانه روزی در چادر درمانی هلال احمر در کربلا/ افزایش چادرهای درمانی در روز عاشورا


با دیگران به اشتراک بگذارید

ارائه خدمات شبانه روزی در چادر درمانی هلال احمر در کربلا/ افزایش چادرهای درمانی در روز عاشورا

خبرگزاری فارس: ارائه خدمات شبانه‌روزی در چادر درمانی هلال‌احمر در کربلا/ افزایش چادرهای درمانی در روز عاشورا

مدیر جذب و اعزام مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر نقل کرد: خدمات درمانی در چادر هلال احمر واقع در بین الحرمین به صورت شبانه‌روزی صورت می‌گیرد و توانایی انجام اعمال جراحی‌های کوچولو نیز میسر است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، حسین فضلی، مدیر جذب و اعزام مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر با اشاره به برپایی چادرهای درمانی جمعیت هلال احمر در کربلای معلی نقل کرد: طبق روال هر سال ۲ گروه پزشکی در قالب تیم عتبه و هلال از روز پیش در ۲ چادر درمانی مستقر شده و در کنار درمانگاه شبانه روزی جمعیت در کربلا خدمات درمانی را به زائران حسینی ارائه می کنند.

فضلی اضافه کرد: ۲۵ نفر شامل پزشک عمومی، جراح، متخصص کودکان، ارتوپدی، قلب و عروق، جراح، پزشک عمومی، پرستار و امدادگر در چادر عتبه واقع در بین الحرمین بصورت شبانه روزی علاوه بر ویزیت رایگان، ارائه دارو،تزریقات و سرم تراپی و اعمال جراحی کوچولو را به انجام میرسانند.

وی با اشاره به استقرار چادر دیگر هلال احمر در کربلا، تصریح کرد: چادر هلال نیز در خیابان جمهوری با همکاری هلال احمر کشور عراق برای تسهیل دسترسی زائران به خدمات درمانی برپاشده و ۲۵نفر از کادر درمان اعزامی نیز به ارائه خدمات ویزیت و دارویی توجه میکنند.

فضلی با اشاره به این که چادرهای جمعیت هلال احمر تا غروب روز عاشورا در کربلا بر پا خواهد بود، خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش جمعیت زائران در روز عاشورا چادر دیگری در جوار حرم حضرت عباس(ع) برپا خواهد شد.

– ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد –

نگارش : فرناز ح.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سرت سبز و دلت خوش باد جاويد
««« »»»
که خوش نقشی نمودی از خط يار

ارائه خدمات شبانه روزی در چادر درمانی هلال احمر در کربلا/ افزایش چادرهای درمانی در روز عاشورا

TT / 28 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال