خیابان های اصلی شهر کراچی تا ۱۱ محرم بسته است+تصاویر


با دیگران به اشتراک بگذارید

خیابان های اصلی شهر کراچی تا ۱۱ محرم بسته است+تصاویر

خبرگزاری فارس: خیابان‌های عمده شهر کراچی تا 11 محرم بسته است+تصاویر

پلیس راهنمایی و رانندگی شهر کراچی در بیانیه‌ای اعلام کرد: خیابان جناح،چورنگی و سایر خیابان‌های عمده شهر کراچی به خاطر عبور هیئت‌های مذهبی تا روز ۱۱ محرم برای تردد وسائط نقلیه بسته خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در اسلام آباد،پلیس راهنمایی و رانندگی شهر کراچی در بیانیه ای اعلام کرد: خیابان جناح،چورنگی و سایر خیابان های عمده شهر کراچی به خاطر عبور هیئت های مذهبی تا روز ۱۱ محرم برای تردد وسائط نقلیه بسته خواهد بود.

به گزارش دیلی اکسپرس،طبق بیانیه پلیس شهروندان کراچی قادر هستند برای کارهای لازم از خیابان گرو مندر و تهری بهره گیرند و به هیچ وجه کرایه تردد ماشین ها در خیابان های عمده شهر داده نمی شود.

بزرگترین هیئت های عزاداری کشور پاکستان در شهر کراچی به انجام رسانده میشود که مدیریت آن را مسئولین حسینیه ایرانیان بزرگترین امام بارگاه این شهر به عهده دارند.

بیش از ۳ میلیون ایرانی که بیشتر اصفهانی و یزدی هستند با به راه انداختن دسته های عزاداری همراه پاکستانی ها به عزاداری توجه میکنند و سرانجام همه هیئت ها در حسینیه ایرانیان جمع می شوند.

**************************

گردآوری از: پری خ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو جان فدای لبش شد خيال می‌بستم
««« »»»
که قطره‌ای ز زلالش به کام ما افتد

خیابان های اصلی شهر کراچی تا ۱۱ محرم بسته است+تصاویر

TT / 25 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال